[]

Kafa dağıtacak, akıcı belgesel arıyorum.

İşsizim bu aralar ve evde tek çok sıkılıyorum.Game of thrones ve friends izliyorum ama sıktı ikisi de.

Hem vay anasını diyebileceğim hem de sıkıcı olmayacak belgesel arıyorum.Odaklanma problemi olan birine göre düşünebilirsiniz.

Hayvan belgeseli de olur, ikinci dunya savası gıbı agır bısey olmasın da unlu birinin hayatı da olur. Diana nın belgeselını merak ettım mesela daha düşmedi sanırım. Magazinlik bişey de olur yani.


Teşekkürler

 
  • kayranin kedisi  (25.08.17 04:56:07) 
cosmos


  • sta  (25.08.17 05:43:29) 
İzlemedim ama bbc'nin planet earth belgeseli, tabi yeni çekilmis olanı. Bir ara fırsat olursa izlemeyi düşünüyorum.


  • clones  (25.08.17 09:27:08) 
Cosmos + 1


  • mkrk  (25.08.17 10:20:13) 
Galapagos, the cove, life after people, food inc.


  • fernandoenes  (25.08.17 11:14:13) 
tlc'deki eğlenceli belgesel diyemem ama belgeselimsi programları izleyebilirsiniz: aşırı pintiler çok eğlenceli misal, odaklanma probleminiz olduğu için çok rahat önerebilirim, su gibi akar.


  • esesdopiyespiyes  (25.08.17 12:25:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.