[]

Daha kalitelisi varken

Bir kadın bir erkeğe gerçekten aşık kalabilir mi?
 
bir insandan bahsettiğimiz için kaliteli çok yanlış bir kavram bence. daha iyisi varken kalabilir mi dersen kalabilir tabi. yine de kime göre iyi orası tartışılır.


  • playing star again  (18.08.17 23:29:32) 
insan ilişkilerinin de metalaşması demek dilde "kaliteli erkek/kadın" ayrımı olarak gözüküyormuş bir de..

piyasa terimlerinin insan ilişkilerini tanımlaması yozlaşmasını geçersek eğer...

Herkes herkese aşık olabilir. Ancak kalabilir mi bilemiyorum..
  • AlsterWasser  (18.08.17 23:30:50 ~ 23:32:19) 
Olabilir,bi insanın eksik yanları bazen daha çekici gelebilir.


  • essoist  (18.08.17 23:51:49) 
Bu kalite mevzusu nedir anlamıyorum ki. Mal mı arkadaşlar bu insanlar kaliteli kalitesiz diye ayırıyorsunuz?

İnsan bilgili, görgülü, edepli, düşünceli, nazik vb. sıfatlarla değerlendirilir.
Kalite nedir amk pantolon mu alıyorsun?
  • isott  (19.08.17 00:27:49) 
Kalır. Aşk "daha" hesabı falan gözetmez, zaten görmez bile. Eğer aşk elbisesini giyen beden sevgiden yapılmışsa, aşk buharlaşınca geriye kalan sevgi olacağı için zaten yine başkasına bakmaz, tenezzül etmez. Ama aşk elbisesini giyen beden egodan/kibirden yapılmışsa, aşk buharlaşınca elbette dahasını arar, yetinmeyi kendine hakaret sayar, güzellikleri değil hep çirkinlikleri ve eksiklikleri görür.


  • yaren  (19.08.17 01:28:23) 
Kalite derken, aşk varsa dahası pek görülmüyor ya


  • fosforlu cevriye  (19.08.17 03:53:18) 
Apple insan mı üretti la bu nası başlık?


  • Tears of Devil  (19.08.17 10:00:48) 
baya zaman geçmiş ama cevaplamak istedim. kadın her zaman ilişkilerde ne koydum ne aldım üzerinden yürür.ilişki parametreleri sadece kalite değildir; ama bunu bir matematiğe oturtamamazsın demek değildir bu. aksine, bir matematiği var bunun. kalabilir tabii. ama kaldığında bu "aşk" yüzünden olmaz. aşk sadece onu adlandırma biçimidir. başka yönlerden diğer adamdan daha iyidir, verdiği emek artık ondan ayrılamayacağı bir noktaya ulaşmıştır vesaire vesaire.


  • bu nick tam yirmi alti karakter  (05.09.17 03:31:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.