[]

Arabama vurup kacti

Sag on tamponuyla sol arka tamponuma carpti cocugumu hastaneye yetistiricem diyerek fotograf cekerken kacti polis bizim isimiz degil diyor. Trafik mahkemesiymis mubattabimiz. Ne yapmaliyim? Fotograf ve plaka mevcut.
 
"Trafik mahkemesi" diye bir şey bulursan mutlaka haber ver...


  • late viper  (15.08.17 21:50:42) 
Simdi de sahibi aradi siz haksizsiniz ama ben arabanizi yaptiririm konu kapansin diyor. Ben arabama hasar kaydi ekletmem diyor. Tramer karar versin diyorum tramer mramer karistirma diyor.


  • ThomasJefferson  (15.08.17 22:20:45) 
Tamam yaptirsin iste. Ikinize de tramer olmasin.

Hic olmadi hukuk burosundan ariyorum ayagi yaptir birine. O baya moda bu ara :)
  • c1b2k3  (15.08.17 23:05:38) 
Benim arabam 0. Yaptirinca yine eksper gorecek yapildigini. Ben deger kaybimi tazmin etmek istiyorum.


  • ThomasJefferson  (16.08.17 09:55:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.