[]

baskent üniversitesine kolay ulaşım

evi kızılay kolej civarı tutsak baskentte okuyan bir öğrenci için zor olur mu? oraya ulaşım nasıl oluyor ve ne kadar sürüyor bilmediğim için karar veremedim. yakın olsun diye de etimesgutta oturmak istemiyorum. yani bahsettiğim semtlerde otursak çok mu sıkıntılı olur okula ulaşım
 
Kızılay ve veya kollejde okuyan birisi için zor olabilir. Eğer kolejde tutarsa evi Ankaray ile Kızılaya(1 durak),Kızılaydan Koru metroya aktarma yapıp son durak Koru(13 durak) da inip Başkent üni. için Shuttle a binemesi lazım. Nerden baksan 1 1,5 saat sürer.


  • amonaki  (15.08.17 13:48:20) 
Nasil gidilecek okula? Servis otobus araba. Buna gelen cevaba gore bakalim.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.08.17 13:50:35) 
servis durumunu çok bilmiyorum ben. sanırım o da bilmiyordur ilk senesi çünkü. toplu taşıma ile oldurmaya çalışacağız.


  • keskulpesent  (15.08.17 13:53:09) 
yani ben trafikte çok görüyorum oranın servislerini. nereden kalktığını kaçta kalktığını güzergahını falan öğrenin derim ben. toplu ulasımsa zaten nerede oturursa otursun çile çekecek. hatta büyük çile çekecek yani, amonaki anlatmış.

edit: servis durağına göre bir ev bakmak daha mantıklı olacaktır.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.08.17 13:56:14 ~ 14:19:43) 
e buraya yazanaca okulu arasaydınız onlar söylerlerdi servis durumunu zaten, her yerden servisi var başkentin en gelişmiş servis ağlarından biri onlarda.

ayrıca ankara'ya yeni gelen birisi için kolej, kızılay civarı hareketli ve eğlenceli gelebilir ancak yaz bitip, millet ankara'ya döndükten sonra rezil bir yere dönüyor orası. adım başı çomar, barzo yuvası gibi. şu an yaz olduğu için nispeten iğrenç kalabalık gürültü yok.

bir süre sonra o yol da çekilmez bir hal alır, ümitköy, çayyolu veya bağlıca tarafları çok daha iyi olur.
  • ada meltemi  (15.08.17 17:59:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.