Sizce Windows 10 Kurmalı mıyım?

Laptop özellikleri şunlar:
Intel® Core™ i3-330M Processor (3M Cache, 2.13 GHz)
Toplam bellek: 1696 MB
4 GB RAM
500 GB Sabit Disk
Windows 7 Home Premium kuruluydu sorun yaşamadım hatta iyiydi. 10'un görseli, pratikliği ilgimi çekti sormak istedim burada. Fakat performans düşüklüğüne sebep olacaksa Win 10 önemli değil tekrar 7 kurabilirim. Çünkü temel derdim performans. Tek tük oyun oynuyorum, iş gereği web içinde pek çok sekmeyle çalışıyorum. (Oyunlar Batman Asylum, Medal of Honor Pasific Assault gibi şeyler.)

Bilgisayarın sürücüleri için sorun olabiliyormuş 10 eski bilgisayarlarda. Laptobun resmi sitesinde seri numarasıyla baktım sürücüler mevcut fakat son sürüm Windows 7. Ama bunun sorun çıkaracağını sanmam Windows 8.1 kurmuştum sürücüleri bulabilmiştim tabii 10 ile uyumlu sürücü konusu farklı olabilir bu konuda da bir şeyler söyleyebilirseniz sevinirim.

Kurabilirsin, stabil çalışıyor. Oynadığın oyunlarda sıkıntı çıkarmı bilmiyorum, sürücülerde sorun olmaz.

  • nasrettinhoja  (14.08.17 00:47:23)
yeni bilgisayar alındı iş yerine. lenovo ideapad 310 modeli, i5 işlemci 8 gb ram felan var ama w10 bana yavaş geldi.

Ben kurmazdım. Win7 ile geçinir giderdim.
  • gonulcelen87  (14.08.17 01:24:16)
kur

  • jamswety  (14.08.17 02:14:52)
hocam
bir ssd al
rami yukseltebiliyorsan yukselt

o makine daha 2 - 3 sene goturur
windows 10 a da ykselt
assistive upgrade var ucretsiz win 10 a yukseltiyor lisanslı
  • kingcyrax  (14.08.17 03:08:39)