[]

İlk üniversiteden lise diplomasını aldırmak için vekalet vermek

Mümkün mü?
 
Mümkün tabi. notere git hallederler.

Bir ihtimal öğrenci işlerine yalvararak da halledebilirsin.
  • elorelia  (13.08.17 13:04:41) 
Olur. Fakat kayıt sildirme prosedürü ise yaptıracağın, kimliğini falan da vermen gerek.


  • manuel mandalina  (13.08.17 13:09:50) 
İlk üniversiteden sonra lisans diplomamı da almadım. Nasıl olacak bu iş? Bir de 5 işgününde ikinci üniversite kaydına yetişebilir miyim?


  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (13.08.17 13:18:38) 
Diploma önemli değil, çıkışını alacak önce zaten. Bunun için de kimlik iadesi, kütüphaneye borcun olmadığı kağıdı gibi şeyler gerekiyor, bi kaç saat dolaşması gerekebilir. İstanbul Üniversitesi'nde mesela, eskiden bu işler için dilekçe alıp 3 günde işleme sokuyorlardı. Öyle bi sallama durum yoksa yetişir bence. Pazartesi sabahtan iki okulu da arayıp gerekli bilgileri al.


  • manuel mandalina  (13.08.17 13:48:59) 
Vekaletle olur tabi.
Ben cuma gunu kaydimi sildirmek uzere ankara universitesi'ne gittim. Hatta duyurusunu da yazmistim. Fakulte ogrenci temsilciligine gittim. Kutuphaneden kagit getir ded goturdum. Elime bi evrak verdi onu birine imzalattim. Arsive indim. 5 dk icinde dosyam geldi (tesaduf saat baslarinda arsiv aciliyormus yoksa 1 saat bekleyecektim.) Toplamda 10 dakika icinde okuldan iliskim kesilmis diplomami almistim.

  • ismira007  (14.08.17 01:16:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.