[]

kartal + levent = ?

merhabalar. müstakbel hanımla oturacağımız semti seçmekte biraz kararsız kaldık. ben kartal'da çalışıyorum, o levent'te. (iş değiştirme opsiyonumuz yok)
elbet birimiz daha fazla yol çekeceğiz, ancak bu iki yere ulaşım açısından minimum zorluk yaşayacağımız semt olarak nereleri önerirdiniz?
(tercihen avrupa yakası)


 
Zincirlikuyu olabilir. Mecidiyekoy olabilir.


  • Traveller  (13.08.17 14:09:55) 
Metro güzergahı ikinizin de işini görür. Ben sizin yerinizde olsam, bütçe varsa ayrılık çeşme yakınlarında otururdum. Avrupa'yı sevmediğimden öneride bulunamıcam.


  • manuel mandalina  (13.08.17 14:12:26) 
İş yerlerinizin servisleri var mı? Servislerin kalktığı noktalar iş yerlerine ulaştırma süreleri vs avantajlı bi nokta hesaplanabilir belki. Servis yoksa otobandır eksprestir kısa süren hatlara bakılabilir. İett'yi kurcalamak lazım


  • apartman teyze  (13.08.17 14:17:50) 
@apartman teyze: benim iki yakaya da servisim var.
onun sadece anadolu yakasına var ancak avrupa yakasında zaten çok ters bir yerde olmadığı sürece rahat ulaşabilir.

  • sleth  (13.08.17 14:26:47) 
bütçe? bütçe yüksek ise acıbadem - altunizade, düşük ise ve hanımefendi 500t kullanırım derse e-5 hattı üzerinde kozyatağı, küçükyalı, içerenköy civarı vs. olabilir. evet avrupa yakasını hayatta tercih etmem.


  • zgrydn  (13.08.17 16:36:17 ~ 16:37:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.