[]

fake identitiy crisis turks ne demek

şu resimde belirtildiği üzere. açar mısınız biraz?

pbs.twimg.com


 
asıl ataları orta asya'da fake'leri türkiye'de bu türk'lerin bir de kriz çıkartıyorlar demeye getirmiş olabilir.


  • qobel  (11.08.17 20:16:07) 
Turklerin genetik olarak Turk degil Anadolu halki oldugunu soyluyor.

en.0wikipedia.org

Nufusumuz genetik olarak Orta Asya Degil, Turk kulturunun etkisi altina giren Yunan, Ermeni, Kurt, Arap, Laz, Roma insanlarinin karisimiyiz. Bugun genlerimizin yuzde 10'u bile Orta Asya'dan gelmiyor. Bos yere Yunan, Ermeni, Kurt dusmanligi yapiyoruz aslinda. Onlar da bos yere Turk dusmanligi yapiyor tabi. Aslinda hepimiz ayni bolgenin insaniyiz.

Edit: Diger linker

www.ncbi.nlm.nih.gov

repository.upenn.edu
  • Traveller  (11.08.17 20:16:21 ~ 20:20:50) 
Dostum biraz fazla dusunuyorsun. 17 yasindaki bir internet bebesi yazmis iste. Avrupali olup olmadigi bile belli degil. Belki de Kazak'tir, ne dersin?


  • Traveller  (11.08.17 21:18:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.