Ekşi'den partner edinen var mı?

Fuck buddy ilanları malum, gerçi millet daha çok gırgırına yazıyor orda. katıldığınız bir zirveden falan gerçekten tek gecelik veya uzun süreli ilişkiniz oldu mu?

not: ilgilendiğim için değil, meraktan soruyorum

Bunu sayisiz insanin sayisiz sekilde yasadigi asikar. Ama zirveden cok mesaj yoluyla tanisiyor herkes.

  • a r a m i s  (09.08.17 22:44:07)
O ilanlardan zor bence. Ama başka türlü oluyor illaki.

  • elorelia  (09.08.17 22:50:49)
olmuyordur, olmaması lazım. umarım olmuyordur. ne saçma.

  • secrex  (09.08.17 22:52:05)
benim olmadı da olanlar tanıyorum. hem sözlükte hem de duyuruda efsane zigiş dönüyor affedersin. genç insanların toplandığı ve birbiriyle iletişim kurduğu platformlar sonuçta bunlar. ha kimisi soruya cevap verip geçer ama bir sürü insan tanışıyor, muhabbet ediyor falan. ben one life stand adamı için tek gecelik değil ama sevgili buldum. "SLM KARI ARANIYOR" ilanı vermedim, özel bi' şey yapmadık. buradan tanıştık, konuştuk, hoşlandık falan öylelikle gelişti. sınıf arkadaşından hoşlanmaktan farkı yok bence.

sevgili olan çok var ama tek gecelik de oluyordur muhakkak, hatta o belki daha çoktur.
  • der meister  (09.08.17 22:52:07)
Çok var, bizzat isin icinde bulundugum oldu.Sevgilim de oldu, tek gecelikte.Hatta sanırim asosyalim,son zamanlarda hayatımdakk kisiler genelde duyurudan. Eksideki fuckbuddy aranıyor ilanlarına da bizzat mesaj atan kız arkadaslarım var.Benim eksi hesabım yok.

  • maria puder  (09.08.17 23:01:45)
Çok.

Keşke sevgili de bulabilsem.
  • yirmisantim  (09.08.17 23:17:03)
kız arkadaşım da oldu, fb de. 3 sene once falan ama. bayadır duyuruya gırmıyordum. cogu tanıdık gıtmıs :)

  • kotakotkota  (09.08.17 23:38:48 ~ 23:43:55)
oldu, oluyor ve olacaktır da.
burada yazan kişilerin yazdiklarini kendilerine yakin bulan kişiler, mesaj araciligi ile o kişi daha yakindan tanımak istiyorlar. bu mesajlaşma kismi, kişilerin birbirini "on tanima" evresi oluyor.

eger dusuncelerin de uyuştuğu ortaya cikarsa, o vakit olaylar gelişiyor.
  • for the record  (10.08.17 08:54:23)