Aqua drum, ama nerede?

Arkadaşlar Deniz Güngör'ün yapmış olduğu bu müzik aletini İstanbul'da görüp test edip satın alabileceğim bir yer var mı? İnternette genelde hep stok kalmadı söyleniyor. Deniz Güngör nerededir, auqa drum nerededir gidip bir iki tokatlayıp satın alacağımız yok mu bir adres koca şehirde?

bence hangdrum (veya turtledrum) çok daha verimli bir enstrüman. sesler birbirine çok çok yakın fakat aqua'da seslerde hafif sapmalar var gibi. zaten aqua'nın ana fikri hangdrum'dan çıkma gibi görünüyor.

  • Tears of Devil  (08.08.17 13:32:08)
Hangdrum bulmak daha zor değil mi?

  • godspell  (09.08.17 18:58:45)
aqua drum'dan çok daha kolay. yurt dışında bol bol var. Deniz güngörün aleti seri üretimde olmadığı için bulmak büyük sıkıntı. hangdrum gayet seri üretimde olduğu için bir çok yabancı sitede bulunabilir.

  • Tears of Devil  (16.08.17 19:18:31)