[]

Pasaport Defter Bedeli Geçerliliği

Is Bankasindan defter bedeli yatirdim kuzenim icin ama baktik ki yasindan dolayi cikan pasaportun suresi az. Simdi bu ay pasaport harc bedeli yatiracak gucumuz yok Diger ay yatiracagiz. Defter bedelinin dekontu durdugu surece hep gecerliligi var mi yoksa paramiz yanar mi? Yani yatirildiktan sonra su kadar ay icinde pasaport basvurusu yapilmalidir diye emniyet genel mudurlugunun bir kurali var mi?
 
en azından yıl sonuna kadar geçerli.


  • nrmnm  (06.08.17 12:01:18) 
ilginç bir soruymuş.

epasaport.egm.gov.tr şuradan bir sorsanız sanırım cevap verirler.

kolay gelsin.
  • iwfx  (06.08.17 13:00:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.