[]

Millet bu kadar ingilizce kitap PDF'i nereden buluyor ?

Herkese merhabalar,

Dün çok samimi olmadığım birinde yığınla Türkiye'de bulunması zor olan kitapların PDF'lerini gördüm, samimi olmadığım için soramadım. Mesela adamda Iggers- historiography in the twentieth century ve Pierce- morality tales law and gender in the ottoman court of aintab bile vardı. Bunları nereden buluyorlar? Ekşi-meritokraside bunlar yok galiba.


 
Amazon


  • yuzır  (17.07.17 18:52:58) 
Library Genesis
gen.lib.rus.ec

  • Lim5  (17.07.17 19:15:09) 
book.zz
avax
torrent
bazı sitelerdne yandex arşiv linkleri vs.
  • orpheus  (18.07.17 13:39:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.