[]

Adriana Lima'nın pr çalışması için aldığı ücret

Az önce @mete kudur'un sorduğu şu soru üzerine aklıma geldi.

www.eksiduyuru.com

Sizce bu iş için Adriana Lima ne kadar ücret almıştır? Bu sektörde çalışan arkadaşlar varsa daha net tahminler yapabilir tabi.

 
kadın halihazırda dünya çapında ünlü ve varlıklı biri. eleman da bildiğim kadarıyla hali vakti yerinde olsa da aşırı varlıklı biri değil. para aldığını düşünmüyorum.


  • zgrydn  (17.07.17 19:00:00) 
ben de para aldığını düşünmüyorum.

kadın bir victoria's secret defilesinden çılgınlar gibi para kazanıyor.
kaldı ki, kaç yıllık model.

2-3 çocuk annesi kadının ihtiyacı olmadığı halde para için kendini birinin sevgilisi gibi göstereceğini sanmıyorum.
para için yapacaksa da dünya çapında birinin sevgilisi olmak için yapar, metin hara'nın değil.

saçma yani para aldığını düşünmek.
nereden tutsan elinde kalıyor.
  • blatta hiberna  (17.07.17 19:09:52) 
kadının mesleği sahnede don giymek ve dediğim gibi, bunu para için yapabilir de.
ama metin hara'ya gelinceye kadar kimlerin sevgilisi olur.
yani metin hara on milyon veriyorsa, yüz milyon verebilecek adamlar var dünyada.
acun'un para verip çıkartması normal zaten.
  • blatta hiberna  (17.07.17 19:33:14) 
Arkadaşlar yapmayın, nasıl ücret almadığını düşünebiliyorsunuz ??? Bir dizi/film oyuncusu, model veya şarkıcı sırf zengin diye kariyerine devam etmiyor mu ? Ayrıca magazin gündemini takip etmediğim halde Adriana Lima kaç kere Acun'un programları için buraya geldi, adalara gitti, vs.. Ben Metin Hara'dan para aldığını iddia etmiyorum zaten. Bu pr çalışması herkesin tahmin edebileceği gibi daha büyük bir kişinin ürünü.

Metin Haraya gelinceye kadar kimlerin sevgilisi olur +1 :)
  • blue serenity  (17.07.17 20:00:19) 
Bana da allahin metin hara'siyla sevgili olmasi sacma geliyor. Neresinden tutarsan tut elinde kaliyor. "Ya asik olmustur adama" falan demeyin simdi:)
Zaten cikan haberlerin ismarlama oldugunu anlamak mumkun degil.
Gercek olma ihtimali yok denecek kadar az. Bariz bir sekilde belli yani. Miktari bilmem ama milyonlar soz konusu olmali haliyle.

Boyle milyon dolarlik PR calismalari cok saglam analiz ve tecrubelerin urunudur, yas tahtaya basmazlar bunlari yapanlar kolay kolay. Yani yok efendim Adriana zaten dunyaca unlu gibi yorumlara gerek yok, mutlaka cikar vardir isin ucunda. Yani bu PR ne ise yarayacak diyorsak buyuk ihtimalle hesaba katmadigimiz bir seyler vardir.
TV ve magazin dunyasi tamamen tiyotrodur zaten, boyle seylere hic sasirmamak gerek.

Para kimden cikiyor, kim kime ne oduyor kim kazaniyor bilmem ama kesin bir sey varsa o da ortada bir PR calismasi oldugu.
  • stavro  (17.07.17 20:14:16 ~ 20:16:57) 
benim bildigim bu metin hara zamanında holicude falan gidip kitapları mı neyle uğraşıyosa artık onun icin baya bi uğraşmış ünlensin diye mi? o tarz bi şey ama bunu ilk kabul eden adriana lima mı ne olmuş.

buna yardım ediceğini söylemiş yardım etmiş de zaten diğerleri de adrianadan duyunca vs bi şekilde yayılmış... Şimdi sevgililer.

Adriana acıyıp çocuk ünlü olsun diye daha fazla kazansın diye sevgili olmuş olabilir ama şöyle de bi şey var ki; adamın konuştuklarından da etkilenmiş olabilir. Yani bu kadın her şeye sahip sonuçta ve eski kocasını da bilen biliyo yakışıklı değildi hiç ve aldattı da adrianayı. Bence kadının belki de başka şeye intiyacı vardı onu da bu metin denen kişide yardım ederken buldu? Olabilir gibime geliyo.
  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (17.07.17 20:32:20) 
insanlar sanıyor ki çok para kazandı artık paraya ihtiyacı yok. öyle şey mi olur. kazandıkça hayat standartın da ona göre değişiyor. giydiği terlik fendi oluyor, normali bu oluyor ve paraya ihtiyaç bitmiyor. yani "2-3 çocuk annesi kadın ihtiyacı olmadığı halde" gibi bir durum yok. paraya her zaman ihtiyaç olur.

metin hara gibi tipleri binlerce kez görmüştür bu kadın. adama aşık olduğunu sanmıyorum. yaşı 40'a yaklaşan bir insan. işin içinde para olduğunu düşünüyorum. kadın kitabı taşırken bile ismi ve kapağı tam görünecek şekilde, hesaplı kitaplı taşıyor.
  • pinkpeony  (17.07.17 20:39:05) 
parayla hayat standardı belirlemenin ne olduğunu ben de biliyorum :)

kadının paraya ihtiyacı bitmiyor da, zaten defileleri, reklam çekimleri de devam ediyor.
aktif olarak mesleğine devam ediyor zaten.

yani, ben bir pr çalışması yapacak olsam, Adriana Lima çok abartı olur, herkes PR zanneder falan der, 1-2 tık altında birini hedef alırdım.

Acun'un verdiği paralarla da metin hara'nınkinin bir olacağını sanmıyorum bu arada.
yani acun istedi diye adaya giden, programa çıkan Adriana, metin hara'yla mutlaka pr çalışması yapar diye bir şey yok.
Acun'u günahım kadar sevmem de, adamın parasının ucu belli değil sonuçta.
mesela acun gibi adamlar için bu iyi bir pr olurdu.
pr çalışması yapılacak olursa, metin hara'ya gelene kadar kimler vardır demek istemiştim.
  • blatta hiberna  (17.07.17 20:41:57 ~ 20:42:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.