[]

Bi film vardı eski

Eski bi film var. 26 yaşındayım.. 16 sene önce sadece 10 dakikasını izlemiştim.
Film şöyleydi, bi trende bi dolap var. Sadece küçük bi pencere kısmı var parmaklıklı. Trende hem kargo taşınıyor hem de yolcu. Yolcuların bazısı kargo bölümünden geçerken o dolap gibi kafes gibi olan şeyin içine bakıyor. Dolabın içinde kırmızı gözlü bi canavar var. Ve o kırmızı gözlere bakan herkesi kör edip öldürüyor.. hatırladığım kısım bu. Bi de ölenlerin beynini açıp inceleyen bi adam vardı sanki. 
Redeu-ai?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (14.07.17 11:30:18) 
arattım bu çıktı:

www.imdb.com
  • sir gawain  (14.07.17 12:37:23 ~ 12:37:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.