[]

Lacoste ayakkabı neden alınmıyormuş?

Amma gömmüşler ya iki günde açılıyor falan diye
Alamaz mıyız yani? Camper a da aynı şeyler söyleniyor ama yıllardır giyerim no problem 
alınır da narin ayakkabı fazla yürümemek gerek


  • cekilmis gayfe  (13.07.17 20:05:51) 
gömülen başlık www.eksiduyuru.com

not : ürünü aldım romalılar!
  • MaNOfTheYear  (13.07.17 20:09:30) 
herkes ayakkabıyı aynı kullanmıyor
kızkardeşimle aynı tarihte alınmış lacoste'larımız var ben hala giyiyorum onunki ilk sezonda bitti. öldü ayakkabı.
ama kız her ayakkabıyı öyle giydiği için zaten biliyor 1 sezon dayanacağını :)
ben de lisede aldığım ayakkabıyı hala giyebilirim (ayakkabı taşınırken filan kayboluyor benim yoksa eskimez) 34 yaşındayım.
  • niye ama  (13.07.17 20:30:59) 
çok rahat birkaç modelini kullandım.

ayakkabıyı arabadan iş yerine, eve ve bir mekana geçerken iki üç adım atmak için kullanacaksanız alın. almayın diyenlere de aldırmayın.

yok ben sürekli ayağımda yürüyüş yaparım derseniz çabuk deforme olur. paranıza üzülürsünüz.
  • islergucler  (13.07.17 20:31:14) 
eleştirilerin çoğu yerinde. bence de almayın. ben ilk kez bir çift aldıktan bir hafta sonra içindeki kırmızı astar rengini ayakkabının dış yüzeyinde görmeye başladım. superstep'ten almıştım ve ürün değişim talebinde bulunmama rağmen talebim olumsuz sonuçlandı ve ayakkabı öylece kaldı elimde. bildiğiniz üzere fiyatları az da değil.


  • lynyrd skynyrd  (13.07.17 20:46:05) 
bende bikac tane lacoste ayakkabı var, hicbiri acılmadı, cok da memnunum


  • balpolen  (13.07.17 22:17:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.