Stromae cok yakısıklı değil mi ya?

Özellikle Formidable klibindeki hali
www.youtube.com
sabahtan beri izleyip duruyorum, kıskandım bayağı adamı. Üstündeki hırka, kotu, gömleği, o depresif hareketleri; beyler ben saf değiştiriyorum :)

sarhoş hareketleri onlar :/ ayrıca yakışıklı değil.

  • ekaterina  (12.07.17 03:17:59)
adam yakışıklı değil ama tarz. bu arada ilk kez izledim, ekledim listeye. teşekkür ederim.

  • brakgn  (12.07.17 03:51:55)
Yakışıklı Değil. cool af

  • hasmetizm 2046  (12.07.17 08:19:50)
Hiç sevmediğim erkek tipi

  • fragile lady  (12.07.17 09:13:35)
bence yakışıklı da değil, cool da değil. düz melez, boy var sadece.

  • sir gawain  (12.07.17 11:59:10)
Pek yakışıklı değil ve fazla zayıf görünüyor o boyuyla. Ama cool af+1

  • kozmosta bir nokta  (12.07.17 12:13:30)
Sadece rengi güzel. Boyu çok uzun ve kilosu orantısız, çelimsiz görünüyor, o kadar uzun olmasa zayıflığı batmazdı. "Çoğu" kendisine tatlı bi arkadaş der.

  • mslny  (12.07.17 12:24:43)
acaba doğru mu anlamışım diye bir duyuruya bir klibe baktım baktım durdum. bu adamcağız mı yakışıklı? üflesen uçar be? çoğu bırak biraz bile yakışıklı değil.

  • evde liyakat kalmamis  (12.07.17 12:38:23)
buna yakışıklı diyorsanız bizim için henüz şans var demektir, ahaha.

  • yons  (12.07.17 12:48:19)
Bence normalde yüzü güzel önden bakınca
s-media-cache-ak0.pinimg.com
Ama zayıflığı korkutuyor beni. Formidable'in klibinde dizlerinden çot diye kırılacakmış gibi geliyor. Ya da şurada mesela, boynu kopup başı arkaya düşüp ölecekmiş gibi geliyor.
nosalive.com
Çelimsiz bulmakta öte hakikaten korkutuyor. Böyle ince ağaçlara çıtalarla destek yaparlar ya, birkaç çıtayla o boynun o kafayı taşıması için destek yapasım geliyor.
Ama sevip takdir ettiğim bir adam, çok da severim. Ayrıca gerçekten cool
  • aychovsky  (12.07.17 13:02:15 ~ 13:05:49)
Bence senin meyilin var

  • mech  (12.07.17 21:23:59)