Üniversite Tercihleri Yardımlaşma Başlığı

Önceki yıllarda yaptığımız gibi üniversite öğrencileri veya mezunları ile tercih yapacak arkadaşları bir araya getirebiliriz diye düşündüm. Siz de bölümlerinizi veya merak ettiğiniz bölümleri yazar mısınız?

Bilgi verenleri tikledim. Tercih için yardım isteyen arkadaşlar tiksiz olanlar. Ona göre hızlıca cevapları tarayabilirsiniz. En son herkesin tikini vereceğim, içinizi ferah tutun :)

Güncelleme: Tercih dönemi sona erdi. Umarım faydalı olmuştur. Yerleştiğiniz yerde mutlu olmanızı diliyorum.

Bölümleri hakkında bilgi veren arkadaşlara teşekkürler :)

Moderatörlere de selamlar. Raptiyemizi sökebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi hakkında soruları olanlar yeşillendirebilir.

  • hatunlarin tercih ettigi pic  (11.07.17 18:32:34)
rus dili ve edebiyatı bölümü için gazi ile ankara üniversitesi arasında kalmış durumdayım. bu bölümlerde okuyanlar yahut okumuş olanlar, iki bölümü karşılaştırabilecek olanlar vs. yardımcı olursa çok mutlu olurum.

kağıt üstünde hem puan hem de prestij açısından ankara üniversitesi ağır basıyor, ben de açıkçası dtcf'den mezun olmayı isterim ama öte yandan son yıllarda rusça için hoca ve eğitim kalitesinin düştüğü, gazi'nin bu alanda daha iyi olduğu söyleniyor. ekşi'ye bakıyorum, ankara üniversitesi rus dili ve edebiyatı övülmüş. gazililere sordum, "aü daha iyi oraya git sen ;))" diye trip atanlar oldu. benim çok sevdiğim rusça hocam gazi mezunu, kendisi çok memnun aldığı eğitimden ama o mezun olalı 10 sene oldu. hoca kadrosuna bakıyorum, tamam yabancı demek illaki iyi demek değildir ama gazi'de bir tane bile yabancı kökenli hoca yok. a1-a2 seviyesi dil kursu değil orası sonuçta, rus mitolojisini tarihini bir yabancı hocadan dinlesek, rus dili ve edebiyatı öğrencisi olarak slav kökenli akademisyenlerle muhatap olabilsek iyi olurdu sanki.

uzun lafın kısası bu iki bölüm hakkında her türlü fikir, öneri, yardıma neyin açığım. aga help plz.

edit: merak ettiğiniz bölümleri yazın demişsin, yazdık. bölüm hakkında tavsiye isteyenleri tiklememenin mantığı ne? madem öyle "yardımcı olabileceğiniz bölümleri yazın sadece" deseydin.

edit2: açıklama için teşekkürler. anladım. sakinim. cdn.yeniakit.com.tr
  • der meister  (11.07.17 18:40:08 ~ 20:57:13)
Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

  • aioniotita  (11.07.17 19:07:39)
İTÜ genelinde, İTÜ Makina özelinde yardımcı olabilirim. Mimarlıkla, ŞBPyle alakalı sorunuz varsa ona da cevap bulurum.

  • ghilleinthemist  (11.07.17 19:13:39)
Bilkent & siyaset bilimi ile ilgili dilim döndüğünce yardımcı olabilirim.

  • ManikD  (11.07.17 19:14:42)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi sorularınız alınır

  • bloodymoon  (11.07.17 19:16:09)
yaşamımın 10 yılını odtü makina'da geçirdim. (bkz: saksı değilim ben)

  • ron dennis  (11.07.17 21:16:30)
İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi ile ilgili soruları alabilirim.

  • cay koy geliyorum  (11.07.17 21:19:27)
Makine mühendisliği bölümüyle ilgili merak ettiğiniz soruları alabilirim.

Her 5 kişiden 6'sı makine mühendisi olduğu için yazmayacaktım ama yine de şu an öğrenci olduğum için yazayım dedim. Bir de siz sormadan söyleyeyim, bölümde gerçekten çok az kız var.
  • dissendium  (11.07.17 22:19:39 ~ 22:20:02)
Mühendislik hedefiyle seneye başlayıp temel bilimlere yolu düşecek yüzlerce öğrenciyi göz önünde bulundurarak; "Yıldız Teknik Üniversitesi" özelinde başlayıp "Fen-Edebiyat Fakültesi" ve "Kimya Bölümü" şeklinde üç adet anahtar kelime grubu hakkında da ben yardımcı olabileceğimi belirteyim.

Duyuru üzerinden mesajlara hızla cevap vermeye çalışacağım lakin duyuru ile hiçbir şekilde kullanıcı bağı olmayan okuyucular da, rehbersizotostopcu@hotmail.com e-posta adresi üzerinden aklına takılan her şeyi sorabilir.
  • tel tokasini duzelten samuray  (11.07.17 22:24:12 ~ 22:32:03)
ODTÜ ve İTÜ'nün mimarlık fakülteleri ile ilgili sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

  • saveur  (11.07.17 22:34:52)
Bilgi Üniversitesi (özellikle iletişim fakültesi) ile ilgili yardımcı olabilirim.

  • brillant comme une larme  (11.07.17 22:40:45)
Arkadaşlar istediğim bölüm geçen sene açılmış. Sıralaması 1.126.000 ikinci öğretim.
Ygs5 le alıyor.

Benim siralamam 73.000 önünde. Gelme ihtimali nedir?
Gelmeme ihtimali var mı?
  • Caaannn  (11.07.17 23:45:10)
ODTÜ işletme ve genel olarak iktisadi idari bilimler fakültesi ile ilgili soruları alabilirim.

  • the doctor gregory house  (11.07.17 23:54:47)
Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi hakkında bilgi verebilirim.

  • unstabledotpy  (12.07.17 00:02:55)
Dil1 siralamam 8100. 6600 ya da 7500 luk yerin gelme olasiligi nedir yardimci olursaniz cok sevinirim.

  • lacrim  (12.07.17 00:13:34)
iyte (açılımını bilmeyen yazmasın) ve makina mühendisliği tercihi yapmak isteyenler yeşillendirebilir. olumlu ve olumsuz yönleriyle dibine kadar anlatmaya çalışırım. ama "aaayyy makina yazsam mı?" diyen adam hiç bulaşmasın ve endüstri mühendisliği gibi alanlara yönelsin.

  • rain when i die  (12.07.17 00:24:03)
Boğaziçi ve Ekonomiyle ilgili soruları şu abinize sorabilirsiniz. Özelden gelirseniz daha iyi olur.

  • noluyo yaa  (12.07.17 00:50:42)
İÜ psikoloji için kamoooon

  • error522  (12.07.17 00:59:52)
Ege tıpla ilgili ben de yardımcı olabilirim

  • nundu  (12.07.17 01:00:17)
Hukuk okumak isteyenlere yardımcı olabilirim ben de.

  • fengari  (12.07.17 01:10:36)
Marmara hukuk'la ilgili bilgi verebilirim

  • manuelka  (12.07.17 01:28:31)
Marmara üniversitesi ile ilgili ve Marmara işletme ile ilgili veya direkt işletme ile ilgili yazabilirsiniz.

  • canercuxy  (12.07.17 01:34:56)
bahcesehir universitesi gorsel iletisim tasarimi ile ilgili yardimci olabilirim. iletisim fakultesinin diger bolumleri icin de elimden geldigince.

  • hjarteblod  (12.07.17 02:09:52)
Galatasaray universitesi iktisat ile ilgili sorusu olan yazabilir

  • durbikonusucaz  (12.07.17 02:11:23 ~ 19.07.17 16:17:21)
Adnan menderes universitesi ve izmir katip çelebi universitesi hakkında ozelde de turizm ve uluslararası ilşkiler bolumleri hakkında itinayla yardımcı olunur.

  • halanne  (12.07.17 08:11:53)
bilgi üniversitesi- iletişim tasarım yönetimi
kadir has - görsel iletişim tasarım
hakkındabilgi verebilecek olan yazarlara şimdiden çok teşekkürler. genel olarak üniversite ya da bu bölümler hakkında da yazarsanız yine çok sevinirim.
  • blacksky  (12.07.17 09:55:33)
ODTÜ mühendislikleri -kimya müh özelinde- ile ilgili yrd olmaya çalışırım.

  • archery  (12.07.17 11:09:33)
YTÜ bilgisayar mühendisliği ile ilgili soruları alabilirim.

Genel olarak okulla, kampüsle ilgili de yardımcı olmaya çalışırım. Her iki kampüsünde de üçer yıl okudum :D
  • chicha  (12.07.17 11:13:13)
istanbul üniversitesi elektrik elektronik müh. hakkında güncel bilgi paylaşabilirim.
Onun dışında ikinci öğretim için de bilgi verebilirim

  • metehan01  (12.07.17 11:30:51)
Bahçeşehir üniversitesi ve onun iletişim fakültesi, siyaset bilimi bölümü hakkında naçizane bilgi verebilirim.

  • foseptik çukuru  (12.07.17 14:35:40)
Akdeniz Üniversitesi İİBF hakkında bilgi verebilirim.

  • alkolsuz icecek  (12.07.17 14:35:59)
Bilgi Hukuk + Bilgi Tarih sorularını alabilirim

  • bahcemaruf  (12.07.17 15:42:22)
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile ilgili bilgi almak isteyenlere yardım edebilirim.

  • tahin pekmez yoğurt  (12.07.17 15:56:02)
ODTÜ felsefe ve Ankara Üniversitesi uluslararası ilişkiler hakkında bilgi verebilirim.

  • sevgikusunkanadinda  (12.07.17 20:27:42)
Okan Üniversitesi tam bursluluk hakkında bilgisi olanlar yeşillendirirse oh mis :]

  • lüzumsuz adam  (12.07.17 20:37:26)
odtü siyaset bil. ve kamu için ulaşabilirsiniz.

  • sporty  (12.07.17 20:46:21 ~ 20:48:45)
İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı ve İngiliz dili ve edebiyatı bölümleri arasında kararsızlık yaşıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  • reptillia  (12.07.17 21:10:12)
Okan universitesi muhendislik ve matematik hakkinda bilgi verebilirim.

  • noeldayın  (12.07.17 22:52:02)
önceki senelerde de yazdığım gibi, ankara tıp'a fındık kadar aklınız varsa gelmeyin, başka bilgi vermiyorum.

  • shotgunwoman  (13.07.17 00:47:22)
Marmara tıp hakkında bilgi almak için yeşillendirin.

  • bass solo take one  (13.07.17 04:28:00)
istanbul universitesi iktisat fakultesi iktisat bolumu hakkinda soru alabilmekle beraber 6 sene once mezun oldugumu belirteyim.
ozel mesaj atin lutfen, cunku buraya bakmayi unutabilirim, ama ozel mesajlari kacirmam.

  • baldur2  (13.07.17 07:21:51)
Erzincan üniv. için bilgi almak isteyenler yazabilir. Hukuk okuyorum ancak diğer bölümlerden de bilgim varsa elimden geldiğince yardımcı olurum.

  • cahs  (13.07.17 08:04:23)
bölümlere bakınca aşağılık kompleksine girdim. Atılım Psikoloji hakkında bilgi verebilirim.

  • mikahakkinen  (13.07.17 12:38:05)
Halihazırda boğaziçili arkadaşlar var ama, ben de boğaziçi işletme ve genel olarak boğaziçi hakkındaki sorularınıza yardımcı olurum.

  • captainobvious  (13.07.17 12:52:39)
Genetikçilere yönelik şöyle bir flood var. Genel olarak temel bilimler okumak isteyenler için de geçerli olabilir. Umarım işe yarar. twitter.com

  • evrim halkasi  (13.07.17 16:34:26)
Pamukkale üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümü hakkında bilgi verebilirim.

  • RaZeus  (13.07.17 20:19:15)
Psikoloji özellikle ingilizce psikoloji hakkında bilgi verebilirim.

Doğuş üniversitesini tercih etmeyi düşüneni itinayla vazgeçirebilirim.
  • bir nick var benden iceri  (13.07.17 22:46:58)
Makina mühendisliği hakkında detaylı bilgi verilir.

Not: DEU makina mühendisliğinde öğrenci. (doktora)
  • su ustunde yasayan balik  (14.07.17 00:10:44)
Kırıkkale Üniversitesi İİBF hakkında bilgi verebilirim.

  • gorkemgoksu  (14.07.17 00:48:00)
KTU tercih etmeyin tekrar hazırlanın 1 yıl kaybedersiniz ama daha çok şey kazanırsınız.

  • Kenny McCormick  (14.07.17 01:48:49)
Kocatepe Tıp hakkında bilgi verebilirim.

Ayrıca kardeşim için diş hekimliği fakultesinde okumus birinin deneyimlerini merak ediyorum.
  • thatisthedoctor  (14.07.17 03:55:31)
Tercih hakkında genel bilgi vereyim.
Üniversiteyi her türlü bitirirsiniz ama nereden baksanız 4 sene yaşayacaksınız doğru düzgün bir ön araştırma yapın. Hele kesin karar verdim şuraya gideceğim dediğiniz yeri kesin araştırın. Nedir bu araştırma? Merkez kampüs önemli bir olaydır. Bilmiyorsanız merkezdedir ya demeyin açık fakülte öğrenci işlerine telefon(cevap vermeleri biraz zor olabilir illa sizin bölüm olmasın yandaki oturan abide aynı bilgileri verebilir) dağ başımı abi oralar diyin.
Ev kirası nedir diyin.
Üniversitenin sosyal alanları var mı sorun.
ODTÜ, Boğaziçi, Hacettepe değilse zaten mezun olduğunuz üniversitenin çok önemi olmayacak bari geçireceğiniz 4 sene güzel yerde olsun.
  • oinomaos  (14.07.17 11:04:17)
ankara üni. siyasal (mülkiye) hakkında bilgi verebilirim.

  • who cares wins  (14.07.17 14:21:17)
Madem kimse endüstri mühendisliği dememiş, o halde "Endüstri mühendisliği nedir, ne değildir? Isletmeden farkı nedir ? Gerçekten her işi yapıyorlar mı? " şeklinde sorulariniz varsa yazabilirsiniz.
Universite belirtmiyorum ama aklinizda bir okul varsa en azindan bir bilene yonlendirebilirim.

  • yaraticinick  (14.07.17 14:37:32)
Koç Üniversitesi hakkında bilgi verebilirim.

  • fanilawhite  (14.07.17 16:55:56)
ITU Mimarlık burda efenim..Sorular içtenlikle yanıtlanır.

  • bathoryy  (14.07.17 16:58:50)
istanbul siyasal uluslararasi bu taraftan.

  • jimicik  (14.07.17 17:07:09)
Halic elektrik elektronik muh icin ben bilgi verebilirim.

  • brad pitt  (14.07.17 20:17:54)
Sabancı Üniversitesi için bilgi vermeye hazırım : )

  • horcrux seeker  (14.07.17 23:19:59)
Her ne kadar daha hazirlikta olsam da elimden geldigince ODTÜ Jeoloji muhendisligi ile ilgili yardimci olmaya calisirim

  • emekleyenninjaninucantepigi  (14.07.17 23:49:53)
bogazici universitesi ve bogazici universitesi yonetim bilisim sistemleri ile ilgili sorulariniz icin ulasabilirsiniz.

  • fakyoras  (15.07.17 07:07:07)
102.000 sıralaması olan kardeşim için inşaat mühendisliği tercihinde yardımcı olabilecek biri olursa çok sevinirim.

  • clarizmev  (15.07.17 08:56:14)
9 eylül psikoloji hakkında bilgi verebilirim.

  • vacigok  (15.07.17 09:58:30)
Ankara veya hukuk veya ankara hukuk hakkında yardımcı olabilirim.

  • baharda acan su cicegi  (15.07.17 16:29:45)
çukurova-bilgisayar hakkında yardımcı olabilirim diyeceğim de var mı yav buralara gelen.

  • yuz kiloluk bir zenci  (15.07.17 21:07:42)
Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümleri hakkında bilgi verebilirim. Özellikle İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Balıkesir Üniversitesi hakkında sorularınız var ise, yeşillendirin.

  • tss  (15.07.17 23:57:15)
"odtu muhendislik fakulteleri" hakkinda yardimci olabilirim. kendi bransim, "havacilik muhendisligi".

diger muh. bolumlerini eksisiyle artisiyla bilirim. bitirince is bulma olanaklari hakkinda konusabilirim.

yurtdisinda bir uni'de makina muh'de doktorami bitirmek uzereyim.
  • ubi dubium ibi libertas  (16.07.17 09:17:40)
istanbuldaki matematik bölümleri hakkında sorabilirsiniz.

  • efsunger  (17.07.17 00:14:21)
Bilmem soran olur mu ama Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Antropoloji Bölümü hakkında bilgi verebilirim.

(her biri hakkında yani :))
  • septiklestiremediklerimizdenmisiniz  (17.07.17 04:21:12)
Ankara üniversitesi kimya bölümü hakkında bilgi verebilirim :)

  • ismira007  (17.07.17 07:24:33)
Anadolu Üniversitesi-İletişim Fakültesiyle ilgili yardımcı olabilirim.

  • muslugubozukhayrat  (17.07.17 11:08:55)
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) ile iligili bilgi verebilirim :)

  • obirkiuc  (17.07.17 12:16:28)
Hacettepe iktisat, hacettepe ingilizce iktisat ve mülkiye ile ilgili yardımcı olabilecek duyuruculara selam.

Ankara hukuk ve Kocaeli hukukla alakalı merak ettikleriniz varsa yeşillendirin.
  • Zeth  (17.07.17 17:46:29 ~ 17:47:04)
Ege Üni İİBF ve İzmir Ekonomi Üni Güzel Sanatlar Fak Mimarlık bölümü ile ilgili bilgi verilir.

  • az bilinen yonleriyle starklarin gelini  (18.07.17 03:20:24)
itü - matematik müh. hakkında yardımcı olabilirim.

  • bir bucuk adana  (18.07.17 13:11:14)
Akdeniz üniversitesi Tıp Fakültesi hakkında soruları olanlar yeşillendirebilir.

  • birdposing  (18.07.17 14:24:21)
Genel olarak sağlık meslek yüksekokulu,arkeoloji ve Selçuk üniversitesi, Medipol üniversitesi hakkında yardımcı olurum. İkisini de okudum.

  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (18.07.17 16:26:12)
anadolu üniversitesi turizm fakültesi ile yardımcı olabilirim. aslında edebiyat için de mesaj atabilirsiniz.

  • sejlav  (18.07.17 16:31:31)
merhaba kardeşim için diş hekimliği fakültesi, yeditepe, aydın, kemerburgaz ve okan üniversiteleri hakkında sorularım var. cevap verebilen biri olursa çok makbule geçer.

  • schwannoma  (18.07.17 17:21:53)
Türk Dili ve Edebiyatı, Yıldız Teknik ve Kocaeli Üniversitesi için yazabilirsiniz.

  • mutlusismankedi2015  (18.07.17 21:36:19)
anadolu basın ve yayın mı sakarya görsel iletişim ve tasarım mı? teşekkürler.

  • bir sevgi faresi jamal  (19.07.17 00:29:17)
Akdeniz Üniversitesi - Eğitim Fakültesi - Antalya gibi konularda bilgi verebilirim.

  • infernalcadre  (19.07.17 09:56:10)
Sakarya üniversitesi- inşaat mühendisliği mezunuyum.
Şehir, üniversite ve inşaat mühendisliği hakkında bilgi verebilirim.

  • filipis  (19.07.17 15:25:41)
Merhabalar, soruyu bir yakınım için soruyorum. Kendisi iki sene önce yeditepe İngiliz dili ve edebiyatına kayıt yaptı. Ancak sağlık sorunları olduğu için dondurdu. Bir de psikolojik sorunları var. Alkol bağımlılığından Yeni kurtuldu. Şimdi okula tekrar dönecek. Arkadaş ortamı şu an çok önemli. Hangisine gitmeli???

  • eflin  (19.07.17 23:54:19)
boğaziçi - siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler
galatasaray - siyaset bilimi
koç - uluslararası ilişkiler
bilkent - uluslararası ilişkiler

bölümleri hakkında bilgi rica ediyorum kuzen için. olmadı uluslararası ilişkiler hakkında genel bilgiler de hora geçer...
  • sanat guresi  (21.07.17 00:45:13)
trakya üniversitesi mühendislik bölümleriyle ilgili her türlü yardım yapılır.

  • golgi aygıtı  (21.07.17 02:15:33)
OMÜ Felsefe hakkında soruları yanıtlayabilirim.

  • simbolmina  (21.07.17 13:21:48)
ODTU, Yıldız Teknik ve Kemerburgaz üni hazırlık bölümleri ile ilgili net bilgiler verebilirim.

  • ben hastayim  (21.07.17 20:25:46)
İstanbul Üni İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi hakkında bilgi almak isteyen yeşillendirebilir

  • tobias fünke  (21.07.17 21:12:02)
elektrik elektronik mühendisliği için düzce üniversitesini mi atatürk üniversitesini mi yazmalıyım?

  • schrodynger  (21.07.17 23:47:48)
istanbul aydın üniversitesinde tarih okuyan; veyahutta başka bir ünide tarih okuyan biri ya da tanıdığı varsa bana ulaşsın.

aynı zamanda namık kemal üniversitesi ile ilgili bilgi verebilirim yurt filan arayanlar olursa yardımcı olurum.
  • ppemreqq  (22.07.17 00:18:34)
Merhaba. Lise bitti, TS2 sıralamam 16 bin. Sinema televizyon bölümü düşünüyorum fakat çok fazla soru işareti var kafamda.. Mimar sinan dışında hepsi geliyor gibi.

Bütün koşulları(okul, kampüs, hazırlık sınıfı, okulun imkanları ve ekipmanları, kontenjan, İstanbul dışında okumak vs.) karşılaştırdığınızda siz nasıl bir sıralama yaparsınız?

İstanbul Üniversitesi (16bin), Marmara(25bin), Ankara(20bin) ve Anadolu Üni(28bin).

Ayrıca daha çok teknik alanda ilerlemek istiyorum bunun için İletişim Fakültesi mi yoksa Güzel Sanatlar Fakültesi mi? Okullar hakkında, bölüm ve sektör hakkında ne düşünüyorsunuz, ne aktarabilirsiniz?

Şimdiden çok teşekkürler.
  • apdulera  (22.07.17 00:22:00)
Fırat yazacak Anadolu evlatları içim tavsiyem: (anadolu evlatları diyorum çünkü büyük şehirlerden gelenler sıkıntıdan kafayı yiyordu)
Tıp, Veteriner ve Mühendislik fakültelerinin haricini yazmayın. IQ'nuz düşer.

Bu arada Fırat Tıp Fak. TUS'ta en başarılı öğrencileri yetiştiren okullar arasında hep ilk 3'tedir. Çünkü 1. Sınıftan 6. sınıfa kadar tüm sınavları test şeklinde. 6 yıl boyunca test olan sınava yatkın oluyor adaylar.
  • deadwampir  (22.07.17 02:30:51)
düşünmek zorunda kalanlar ktü ve makina müh. hakkında bilgi verebilirim.

  • paixxx  (22.07.17 03:10:23)
ODTÜ KKK ve psikoloji bölümü hakkında bilgi verebilirim.

  • youshookmeallnightlong  (22.07.17 22:35:56)
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi hakkında bilgi verebilirim.

  • at mi bu  (23.07.17 01:59:56)
Koç üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik Bölümü mezunları bölüm ve mezun olduktan sonra şartları hakkında bilgi verebilir
Mi, yurtdışında iş imkanları nasıldır, 2.sıraya da dokuz eylül tıp yazılacak . Sıralama 5 binlerde

  • proustun bir aski  (23.07.17 11:24:25)
Sayısalda 10bin sıralaması için doğuda tıp mı batıda diş hekimliği mı sorusunun cevabını vermeye yardımcı olabilir misiniz?

  • goodz  (23.07.17 12:03:23)
Bilgi sinema'ya dair sorular için yeşillendiriniz

  • bovariette  (23.07.17 16:59:02)
SDÜ Tıp Fakültesi hakkında bilgi verebilirim.

  • Pleiades  (24.07.17 16:40:58)
alaaddin keykubat üniversitesi hakkında bilgisi olan haber verirse çok çok sevinirim.

  • ipmus90  (24.07.17 21:15:40)
İTÜ matematik mühendisliği hakkında bilgi verebilirim.

  • jegapw  (24.07.17 23:15:34)
Fizik ve fizik mühendisliği sorularınızı almayayım.
Manyak mısınız oğlum, yazmayın sakın öyle bir yer.

  • AWD  (25.07.17 11:26:28)
Hacettepe Tıp'la ilgili bilgi verebilirim

  • ismoreto  (26.07.17 03:28:58)
DEÜ İİBF özellikle İşletme (şart değil) konusunda yardımcı olabilirim.

  • tuzumkuru  (26.07.17 17:13:56)
Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat hakkında ve Görükle hakkında istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz.

dipnot: 5 yıl
  • dirildimde geldim  (27.07.17 02:23:42)