El ve ayaklardan iğrenmek ya da çok beğenmek

Böyle iki uç durumda olmak sizce normal mi? İnsanların ellerine falan bakmaktan kendimi alamıyorum ve eğer çirkin bulursam kişiyi muhatap alamıyorum. Kafamda belli el yapısı, parmak şekilleri var, aksi durumda olanlar midemi bulandırıyor. Takıntı bi nevi.

Eli ayağı çirkin diye flörtleşmeyi kestiğim kadınlar da oldu, eli vs güzel diye iletişime drvsm ettiğim, çoğunuzun çirkin bulacağı kadınlar da oldu. Yani amaan el ayak işte deyip geçemiyorum bir türlü.

Mesela evde misafirlerimin falan çorapsız olması da rahatsız ediyor. Böyle el ayak takıntılılığı sizce neye işaret?

Bence de fetis var sende.

Mesela, bence insanin en cirkin uzvu ayak. Hele kadinlarda ayakta ojeye falan tahammul edemiyorum. Benim de boyle bir takintim var.
  • kint  (04.07.17 23:17:16)
O köküne kadar kesilen tırnaklar, kısacık tırnaklara sürülen parlatıcılar, yusyuvarlak başparmak, kalın parmaklar, oje kalıntıları ya da tırnağın altındaki etim tırnaktan önde olması, kirli tırnaklar ya da bunları kapatmak için sürekli sürülen siyah oje vs..

Bunlara dayanamıyorum :) keşke görmezden gelebilsem
  • Vse budet horosho  (04.07.17 23:20:05)
Bende de tam tersi fobisi var ayaklara bakamam, kimsenin ayağını tutamam, normal değil sanırım ama napayım. Bence sende takıntı var ama tam fetişist değilsin, ayakları öpüp yalamak istiyorum falan dememişsin en azından, deme de zaten :(.

  • ekaterina  (04.07.17 23:21:46)
Benim o kadar abartı değil ama dikkat ederim. O kişiden etkilenme oranımı etkiler

  • powerpufgirl  (04.07.17 23:23:23)
Ne güzel la yakışıklı/güzel olmadığımız gibi bir de bu çıktı başımıza. Yok elin kötü ayağın kötü götün eğri vs. Uzar gider bu. Eli ayağı çirkin olan kadınları bırakmana sevindim belki bu saçmalıklara önem vermeyen düzgün bir adam bulmuşlardır. Soruna cevap veriyorum: normal değil. Doktora git.

  • bayc  (04.07.17 23:34:27 ~ 23:35:16)
muhtemelen farkında değilsin ama fetişin var. @bayc, bu kadar "butthurt" olmaya gerek yok. herkesin güzellik kriteri farklı. merak etme, ayak fetişistleri, "ayağı güzel değilmiş, öldürün gitsin!" diyen insanlar değil. sonuç olarak herkesin ilgi duyduğu, beklediği, sevdiği şey farklı. adama öcü muamelesi yapmanın manası yok, acayip acayip konuşmayın yahu.

  • der meister  (04.07.17 23:39:06)
@der meister haklısın biraz sert oldu kusura bakmasın arkadaş.

  • bayc  (04.07.17 23:49:08)
@bayc, sen de kusura bakma "butthurt" ifadesi için, öyle sert görünce ben de sert girdim eheh. cidden yani fetişizmi böyle değerlendirmemek lazım, boşu boşuna üzülürsünüz yoksa. bu "karşı taraf mükemmel olsun" beklentisi değil; sadece farklı şeylere daha fazla ilgi duyma meselesi. ayrıca üzülünmesi gereken bir kitle varsa bence o da fetişistler. yani insanlar zaten hoşlanacak/sevecek kişi bulmakta zorlanıyor, sen bir de bunun üstüne "eli/ayağı güzel olmalı" kriteri koyuyorsun. şaka gibi. düşünsene mesela bayıldın bi hatuna ama ayağı güzel değil. olmuyo işte, yapamıyosun. cidden. foşikleri sevelim, sayalım :((

  • der meister  (04.07.17 23:52:16)
kint +1

bence de insandaki en çirkin uzuv ayak. hele o ayakta oje örneğini okuyunca tiksindim oturduğum yerde. çok çirkin bi görüntü bence
  • nundu  (05.07.17 00:19:41)
Fetiş abi işte, illa öpme/yalama isteği vb. olmak zorunda değil. Sapıklık falan da değil, doktora gidecek bir şey yok. Nasıl keyif alıyorsan öyle devam et.

  • doxanikee  (05.07.17 00:40:57)
@dox +1 demeye geldim de kendini doktorluk anormal falan gorme diye..

  • qazaqwsx  (05.07.17 02:58:35)
bence çok hoş bir zevk. ben de mesela ince bilek, kibar, narin el ayaklara bayılırım. incecik de boyun olursa bi de vay başıma gelenler.

bi de nedir ya bu tutturmuşlar bi fetiş. sapık mıyız kardeşim biz. rabbim yaratmış biz de beğeniyoruz, poroblem mi var? (iki keklik bir derede ötüyor dinliyorum da ondan heralde bi an celallendim)
  • klar  (05.07.17 03:22:01)
Takıntılı bir arkadaşımızsın. Tercih meselesi ama çok da sağlıklı değil.

  • arnold schwarzeneger  (05.07.17 08:53:28)