İphone wifi işaretinin yanında dönen şey

Beni çok kıllandırdı. Daha önce görmedim hiç. Böyle yuvarlak bir şey dönüyor ara ara, ne olabilir sizce? Turkcellin yanındaki wifi işaretinin hemen yanında

Bişey yükleniyor ya da güncelleniyor

  • megalomaniac  (29.06.17 03:59:33)
Güncelleme ya da yüklenen bir şey var mı diye baktım hemen ikisi de yok. Biraz paranoyağımdır, telefon kontrol ediliyor mu falan diye düşündüm de.

  • Vse budet horosho  (29.06.17 04:02:32)
Telefon şarjdayken kapandı hatta giriş parolasını istedi demin

  • Vse budet horosho  (29.06.17 04:04:05)
telefonu bilgisayariniza takip mi sarj ediyordunz? o sembol genelde fotograf, muzik vb. dosyalar itunes ile senkronize edildiginde gorunur.

  • hopeless  (29.06.17 04:10:35)
@hopeless yok yanımda prize takılı duruyor. Bi anda ekranın ortasında döndü o yuvarlak sonra kilit aç dedi. Kıllanıyorum istemsizce.

  • Vse budet horosho  (29.06.17 04:14:46)
jailbroken degilse bir sey olmaz, merak etmeyin.

  • hopeless  (29.06.17 04:19:37 ~ 04:19:52)
Telefonun daha önce eşleştirildiği bilgisayar eğer açıksa, itunes yazılımı açıksa bilgisayarda (Windows için geçerli), Telefon'da şarja takılıysa, otomatik olarak hem yedekliyor hem de eş zamanlıyor. Kablosuz ağ üzerinden. Buna izin vermiştim Sürekli yapıyor.

  • cliquot  (29.06.17 10:19:32)
otomatik güncellemeler açık olabilir,güncellemeyi yapıp bitirmiştir.onu kontrol edin

  • mukon  (29.06.17 11:56:08)
FBI teröristlerin iphone'unun takip edemediği için Apple'la büyük savaş içerisinde. JB kullanmıyorsanız takip edilme olasılığınız 0.

  • himmet dayi  (29.06.17 11:56:28 ~ 11:56:39)