Ankara ortodonti

Çocuk ortodontiye gideceğiz diş teli için. Şunlar var

Gazi
Ankara
Hacettepe
Başkent
75. Yıl
Osmanlı
Tepebaşı
Gölbaşı

Bunlardan hangisine randevu alalım. Randevuyu en erken tarihe verene mi gidelim.

Ah be güzel kardeşim. Bu mesaj ne kadar yolun başında olduğunun göstergesi olan, ne kadar naif bir mesaj. Ben sana olacakları söyleyeyim kardeşim; Bir kere şu 75.yıl, osmanlı, tepebaşı, gölbaşı vs bunları en sona at. Hacettepede çocuğu önce bir muayene edecekler, iletişim bilgilerini alacaklar, seni arayacaz diyecekler ve asla aramayacaklar. Ankara, Gazi keza öyle. Başkent bunlar içinde yaptırma olasılığın en yüksek olan yer, oraya da fark ödeyeceksin. Ha bu arada nerede yaptırırsan yaptır bu tedaviyi malzeme parasını sen ödeyeceksin. Ama şunu söyleyeyim; eğer şanslıysan pedodonti bölümünde kısa süreli ortodontik tedavi diye bir işlem var belki bununla kurtarırsın, bu olasılığı mutlaka araştır. En sonunda ise burada "Ankarada bildiğiniz iyi özel ortodondist arıyorum" başlığı açman çok muhtemel hazırlıklı ol.

  • primetime  (28.06.17 11:56:49)