bana dügün elbisesi bulalim mi?

Cok yakin bir arkadasimin 2 hafta sonra dugunu var, benim elbise bakmak icin sadece 1 gun (o da maksimum 2-3 saat ) vaktim olacak. dolayisiyla nokta atisi yapmam gerekiyor. internetten biraz bakindim ama dogru duzgun bir elbise begenemedim.

Dügün gündüz olacak ve kir dugunu. cok fazla abartili bir elbise giymek istemiyorum kesinlikle. Kilo sorunum yok ama boyum uzun degil, tam olarak minyon denilen gruptanim. Bir de arkadasim kimsenin siyah giymesini istemiyor.

Bu bilgiler dogrultusunda onerebileceginiz elbise modeli var mi? Hatta direkt 'su magazaya bak, kesin guzel bir sey bulursun' derseniz ya da istanbul icin butik oneriniz varsa o da kabulum. Tesekkur ederim simdiden herkese.

Not: su anda yurtdisindayim, internetten alisveris yaparsam ve elbise guzel durmazsa geri gondermek icin vaktim olmayacak. Dolayisiyla online alisveris opsiyon disi benim icin.

hocam hem yurtdışındasın hem de mağaza önerin diyosun. yutdışı dediğin çok geniş bi alan, iyimserliğine hayran kaldım.

boy kısaymış. bacaklar uygun ise mini giymeni tavsiye ederim. eteği dar değil de A şeklinde olanlardan. şunun gibi; s-media-cache-ak0.pinimg.com

kır düğünü diye illa çiçekli böcekli konsepte gerek yok bence. bu tip bişey bul, giy.
  • elorelia  (23.06.17 22:12:11)
eloria, yanlis anlamissin sanirim. direkt turkiye'den magaza onerisi istedim. Online alisveris yapamayacagimi soyledim sadece. cunku turkiye'ye dondukten sonra siparis versem yetismez, oncesinde siparis versem elbise gelse , ben dondugumde denesem ve bana olmazsa degistirmek icin vaktim olmaz. her turlu risk yani.

  • fraise  (23.06.17 22:19:08 ~ 22:19:35)
Elbiseyi istanbuldan bakacağını tahmin ederek kadıköy monochrom'u tavsiye edeceğim öncelikle, yalnız monochrom biraz klasik şeyler satar ve fiyatlıdır. Yine de incele derim instagram üzerinden en azından.
Bir diğeri de,m.zara.comçi̇çekli̇-elbi̇se-c943001p4312003.html bu elbiseyi en azından bir dene. Kumaşında ufak pullar işli, yedek pulları da var arttırabilirsin, hoş bir elbise. Ben sana yakışacağını düşünüyorum.

  • irene  (23.06.17 22:22:02)
bence aradığın şey forever new

  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.06.17 22:31:10)
Kadikoy opera onu pasajina git. 5 kat boyunca abiyeci.

  • kuehles blondes  (23.06.17 22:38:48)
ipekyol veya roman olabilir?

  • archery  (23.06.17 22:42:12)
Monochrom 36 beden üstünü çalışmıyor güzel ama bil. Büyük bi alışveriş merkezine gitmek mantıklımolabilir. Mango, koton vs mezuniyet serilerinden güzel elbise bulunuyor online ona bir bakın.

  • fasulyek  (24.06.17 00:26:31)
fasulyek 36 beden ustu calismiyor derken? en buyuk beden mi 36? oyleyse sorun yok zaten. bir de biliyorsaniz elbise uzerinde tadilat yapma ihtimalleri var midir? Hobbit degilim ama 175 boyundaki bir kiza mini olacak elbise bana bir tik uzun oluyor haliyle, hemen orda hallettirebilsem guzel olur mesela.

onerilerden yola cikarak alisveris rotami kadikoy olarak belirleyeyim o halde.
  • fraise  (24.06.17 00:37:21 ~ 00:42:39)
20 yaş ve altı değilsen düğüne mini giyme gözünü seveyim. monochrome aşırı güzel ama pahalidir. 300-500-700 veririm no problem diyosan baska yere bakmadan dogrudan oraya kos, dukkan kadikoy carsida. onun disinda kadikoyde bogadan bahariyeye ciktiginda solda bi pasaj var, mudonun hemen orada. orasi tam bir gece kiyafeti cenneti, kendine uygun bir sey bulacagina eminim.

  • duru arsnova  (24.06.17 00:44:00)
editleyemedim, mango, zara, koton, ipekyol, twist gibi mağazalarda da guzel gece kiyafetleri olabiliyor ama alternatif cok az oluyor. o yuzden avm yerine boyle bir pasaja gidersen 2-3 saat icinde cok daha rahat begenecegin bir sey bulursun gibi geliyor.

  • duru arsnova  (24.06.17 00:46:39)