[]

izmir ev arkadaşı?

sevgili romalılar,

iş için istanbul'dan izmir'e taşınıyorum (sektör ve şehir değişikliği), e hal böyle olunca konaklama ihtiyacı da doğuyor haliyle.

28 yaşında, erkek, sigara alkol kullanımı olan, güzel müzikler dinleyen, iyi yemekler yapan, mutfak, banyo gibi ortak alanlarda temizliğe ve düzene oldukça önem veren birisiyim. evcil hayvanım yok, gelenim gidenim de yok. yeni ofis bornova sanayi metro durağına yakın olduğu için ilk tercihim yakın olması. aylık bütçe olarak kafamda herhangi bir şey şu an için yok.

referans olması açısından sözlükten nick altım incelenebilir. durum biraz acildir (haftaya pazar taşınacağım), sevgiler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.