[]

marmaris civarı tatil,otel

kız arkadaşlı marmaris-datça civarında güzel otel tavsiyesi olan olur mu. böyle çoluk çocuk alınmayan, saçma sapan müziklerle vs. kafa mikilmeyen türden.

yada şurası çok sessiz sakindir, güzel de pansiyon vs bulabilirsiniz türünden


 
denizin soguk ve cabuk derinlesmesi sorun teskil etmezse turunc'u oneririm. marmaris merkez bu sene su siralar ne durumdadir bilmiyorum ancak genel olarak boku cikmis durumda sahilde yurunmeyecek gibi. turuncta han motelde kalmistik, sabah kahvaltisi free ve gayet doyurucu idi. yemekleri guzel. dedigim gibi turunc'un tek eksisi denizin soguk olmasi.

bir de datca tarafinda bozburun var orasi da sessiz sakin ancak denize girmedigimden tam olarak denizi konusunda birsey diyemeyecegim. ben gunubirlik donecegim diye gitmistim ancak bir gece kalma durumunda kaldim, yilmaz pansiyonda kalmistim ve gayet guzeldi.
  • pwnography  (19.06.17 18:38:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.