[]

Online ani defteri tarzı bir uygulama ya da site önerisi

Bazı özel günlerde yaşadığım duyguları yazabilecehim, kullanışlı, aradan 20 yıl da geçse kapanma ya da silinme durumu olmadan verilerime kolaylıkla ulasabilecegjm guvenli bir program ya da web sitesi onerir misiniz bana?

Zahmet edip yazan tüm arkadaşlara şimdiden tesekkur ederim.iyi günler.


 
Onenote, evernote gibi not programları olabilir.


  • devilred  (19.06.17 17:59:41) 
"aradan 20 yıl da geçse kapanma ya da silinme durumu olmadan verilerime kolaylıkla ulasabilecegjm" bunun garantisini kimse veremez kolay kolay. ben her gun kendime mail atarak gunluk tutuyorum. ek bir servisin sifresi, formatiyla vs ugrasmaktan daha pratik oluyor.


  • berkertoy  (19.06.17 19:15:23) 
Amazonun cloudu olabilir, 20 yila kapanmasi imkansiz.


  • beriberi  (19.06.17 20:39:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.