[]

Youtube için video edit programı

Merhaba,
Youtube'a ayda bir video yüklemek istiyorum. videoları kesip biçebileceğim, müzik ekleyebileceğim, yazı yazabileceğim bir progrram istiyorum.

Öncelikli olarak ücretsiz olanlar,
yoksa 1-2 haftalık deneme sürümü olan programlar olabilir.

Deneme sürümünü kullanmamıza izin vermeden direkt satın almamızı isteyen programları istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

 
camtasia 9..ama kurcalayım çözerim diyorsan after effects


  • mukon  (19.06.17 17:11:46) 
adobe premiere bence. after effects'ten daha kolaydır.


  • straight from the heart  (19.06.17 17:22:02) 
@straight from the heart bu program ayda 58 TL, açıkçası ayda bir edit için bu kadar para vermek istemem. Yanlış programa bakıyorsam lütfen uyarın.
creative.adobe.com

@mukon after effect te bu kadar pahalı,
www.adobe.com

Daha uygun bir program yok mu? Yoksa bütün progamlar bu kadar pahalı mı?
  • liberal  (19.06.17 17:33:42) 
@sivrisinek, çok cahilce gelebilir ama windows movie maker'ı bulamıyorum. Sizin gönderdiğiniz program da windows'un değil başka bir yayıncıya ait program.

Movie maker artık yok sanırım.
  • liberal  (19.06.17 17:48:03) 
valla ne yapmak istediğine ve şıklıkta istediğine bakar bu durum. Bir kere Premiere ve after effects'in işlevleri çok farklı ve bu tür kesim biçim işleri için kullanılması gereken program Premiere, efekt eklemek için de After Effects kullanılması gerekiyor.

Tamamiyle ücretsiz alternatifler istersen, (bu arada hiç biri tam olarak alternatifi değil ama işini görebilir)

kdenlive.org
www.openshot.org
www.shotcut.org
  • cursor  (19.06.17 17:48:26) 
@sivrisinek @liberal
evet microsoft movie maker artık yok ve o mağazadaki program da farkı bir geliştiriciye ve kısıtlı.

  • cursor  (19.06.17 17:49:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.