[]

İstanbul - Marmaris- 4 gün bayram tatili fikri

Arkadaşlar merhaba. Kız arkadaşımla bayram tatili için ( cuma akşamdan salı akşamına kadar) bir tatil yapmayı düşünüyoruz. Arabamız var bu yüzden ulaşım sıkıntımız yok. Gündüzleri sakin havuza denize girelim akşamları da eğlencesi bar, club vs. canlı olan bir yer arıyoruz. Ulaşım ücreti dışında 1000-1200 tl bütçemiz var. Bizim baktığım kadarıyla marmaris bizim için uygun gözüküyor.
Marmaris için de önerilerinizi almak isterim ve marmariste kaliteli bir otelde kalıp yemekleri oradan yemek mi daha mantıklı yoksa uygun bir apartta vs. kalıp dışardan yemek mi?

Önerileriniz nelerdir.

Teşekkürler :)

 
oda+kahvalti otelde kalmak daha güzel olur.
arabaniz varsa ve gezecekseniz, otelin yemek saatlerine filan bagli kalmamis olursunuz.
bir de ilk defa gidiyorsaniz, zaten 2 gunu tekne turuna ayirin derim ki orada da oglen yemeklerini zaten disaridan almaniz gerekecek.

gitmişken, sedir adasi'na da mutlaka ugrayin.

iyi tatiller.
  • for the record  (19.06.17 17:09:52) 
eksisozluk.com

az evvel sözlükte bunu okumuştum, belki uygundur size.
  • tum haklari saklidir  (19.06.17 17:16:31) 
+marmarisi daha önce incelediğimde, herşey dahil otellerin, havlu, şezlong, alkol vb bir çok şeyi çeşitli kılıflarla parayla verdiğini okumuştum. böyle bir planınız varsa oteli iyi araştırın.


  • tum haklari saklidir  (19.06.17 17:17:59) 
hacı ulaşım sıkıntınız nasıl yok :)
kafadan 10 saat+ istanbuldan marmarise gidiş bir de cuma aksamı diyorsun
aynı sekilde donus de bayram sonu
  • kingcyrax  (19.06.17 17:40:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.