[]

Bulduğum ve iyileştirmeye uğraştığım yavru kedi

Şimdilerde daha iyi artık birilerine vermem gerek.

Önceden olmadı evin arkasına bırakırım diyordum ama kedi o kadar hassas ki altındaki sıcak su torbasını alınca yeniden hasta oluyor. Bir evde olması gerek. Yaşasın diye çok uğraştım, o da uğraştı. Ancak 3 tane kedi benim için çok fazla.

Sıkılıp 2 ayda birilerine vermeye çalışmayacak, ilgilenecek, sevecek birilerini arıyorum.

Beşiktaş/İstanbul

yavru henüz iki aylık yok. kardeşlerinden daha küçük kaldı hastalığı nedeniyle, dışardan bakınca bir aylık gibi ama aslında azıcık daha büyük.

Bana burdan ya da mail ile ulaşabilirsiniz.

tugba.gorgun91@gmail.com

 
Yuva bulmasını sağlayabileceğim başka linkler varsa onları da yazarsanız sevinirim.


  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (18.06.17 16:14:55) 
facebook'ta hayvan severler sayfasi ve kedigiller sayfasina mesaj atip ilan actirabilirsiniz.


  • pide  (18.06.17 18:18:45) 
instagram'da beni_sahiplen diye bir sayfa var; gordugum kadariyla baya cok yavrunun sahiplenmesine on ayak oldular. bir de onlara yazin isterseniz.


  • fraise  (18.06.17 23:13:42) 
Cevrenizde kimse yok mu bi pisi isteyen


  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (19.06.17 23:58:31) 
İnstagram'da kedi_sahiplendirme adlı sayfayla daha net fotoğraf paylaşırsanız mutlaka çıkacaktır birileri.


  • sylr  (21.06.17 01:11:43) 
İnstagrama fotoğrafını koyup vem adrian ı etiketleyin, rt ederse hemen sahiplendirebilirsiniz. O kadar ilan dururken cem Adrianın tt ettiği ya da paylaştığı ilanlardaki kediler anında kapışılıyor.


  • bir nick var benden iceri  (21.06.17 18:00:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.