duyuru siliciler

duyurularını açıp, işini halletikten sonra silenler hakkında ne düşünüyorsunuz?
bir kullanıcının duyurusuna cevap verirken gördüm de, 910 tane duyurusunu silmiş kendisi.

benim fikrim, topluluktan her türlü yararı aldıktan sonra o bilgiyi burada kalıcı bırakmamak bence etik olarak doğru değil ve ikiyüzlülük. eğer "anonim kalma" çabası güdülüyorsa da bu sitenin öyle bir hizmeti olmadığı alenen ortada ve bunu kullanıcıların kendince uydurma yollarla yapmasını saçma buluyorum.

bence hepsi birer karadul.

  • ateistanbul  (17.06.17 17:43:21)
ben bazen diğer cevapları da merak ediyorum. daha iyi bilgi varsa öğrenmeye, hatalıysam gene düzeltmeye çalışıyoru ama bakıyorum geçmişte o duyuru kalmamış oluyor bazen.

saçma sapan tavırlar işte.
  • tuzumkuru  (17.06.17 17:43:37)
çok ayıp ediyorlar.

  • eksimeksi  (17.06.17 17:45:23)
ardacan cevaplardan bahsetmiyorum. cevapların silinmesi de bence inanılmaz saçma da, duyurulardan bahsediyorum.

  • i drive the hearse  (17.06.17 17:47:28)
arama butonu kullanılsa bazı soruların cevapları bulunabilir. özellikle askerlikle ilgili olanlar. bunlar silinmemeli.

ama kişisel duyuruların durmasının bir anlamı yok. mavi pantlon var, üzerine beyaz mı yoksa kırmızı tişört mü giymeliyim? bu sorunun internet dünyasında boş yere bir boyut kaplaması çok saçma.
  • blue eyes white dragon  (17.06.17 17:48:36)
kendi cevaplarini tikleyen insanlar varken onlar birer melek.

  • ateistanbul  (17.06.17 17:51:02)
Iyi yapıyor çünkü önceki duyrulara bakıp sen delisin kafayı yemişsin diyen tipler oluyor insan gibi cevap vermek yerine.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (17.06.17 17:58:49)
kullaniciya boyle bir secim sansi verildiyse bir sy diyemeyiz. boyle uygun gormusler.

  • pgup  (17.06.17 18:36:41)
Ben hiç silmiyordum ama artık siliyorum. Bazen kafalarına göre hesap banlıyorlar. O kadar zaman ayırıp burada bir şeyler paylaşıyorsun, bir bakmışsın yazdığın her şey yok olup gitmiş. Bir daha sorularına da ulaşamıyorsun. Bir de ruh hastası bir kitle var. Her yazdığını takip edip açık yakalamaya falan çalışıyorlar. Bu tip sülüklere malzeme vermeye gerek yok. Genel soruları silmeye gerek yok ama kişisel her soru silinebilir.

  • dissendium  (17.06.17 19:12:55)
Burada kimse dünyayı kurtarmıyor, şu tavırlardan vazgeçmenizi öneririm şiddetle. Kimse evrenin sırlarını açıklayan cevaplar vermiyor, kimse de evrenin sırlarını sormuyor zaten. Dandik hayatlarımızdan dandik sorular soruyoruz.

Soruda hedef nick göstermek ayıp değil de iki dandik soruyu silmek mi ayıp? Böyle bir seçenek varken isteyen kullanır, kullanana da kimse laf edemez.
  • devilred  (17.06.17 19:24:51)
Kendi duyuruları kendi kararları. Burada tartışmaya gerek yok.

Cevabını kendi kendine şurada çok güzel vermişsin aslında.
i.hizliresim.com
  • Lim5  (17.06.17 19:32:30)
birincisi adımı geçirerek beni saçma bir duyuruya katman fazlasıyla saçma. merak ediyorsan özelden gelir sorarsın.

ikincisi herkesin merak ettiği şeyleri sorarsam silmiyorum. kendimi ilgilendiren duyurularda işim bitince siliyorum.

üçüncüsü duyuruları silmeyelim diye sözleşme mi yaptık? isteyen istediğini siler siz adelet bekçisi misiniz?

etik anlamı tam bilmeden saçma sapan yerlerde kullanmanıza ayrıca kıl oluyorum. bunun için duyuru mu açayım şimdi?

ayrıca 18bine yakın girişim var duyuruya eğer yanlışsa girip çıkmayalım. uzaktan bakalım.

daha fazla merak ettiğin bir şey varsa özele gelebilirsin memnuniyetle.
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (17.06.17 19:57:59 ~ 20:03:00)