[]

kedinin aşıları ne kadar tutar?

1.5 yaşındaki kediye uçak seyahati için gerekli olan aşıları yaptırsam bana tahmini ne kadara mal olur? ve bu aşıların hepsini ne kadar aralıklarla yaptırmam gerekir? 1 haftada halledebilir miyim?
 
Genelde on gün arayla yapıyorlar aşıları hatırladığım kadarıyla. Şehirden şehre değişiyor fiyatlar. 150 - 200 arası değişir diye tahmin ediyorum.


  • mezarkabul  (16.06.17 10:16:52) 
karma aşıyı tek yaparlar. kuduz da tek yapılır. iç dış parazit aynı anda yapılır. leukima fln da var daah. uçak için kuduzu kesin isterler sanırım, veteriner bilir zaten. aşı başı 50 tl gibi düşünün


  • oscar  (16.06.17 12:57:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.