derzleri nasıl temizliyorsunuz?

bu hafta sonu kendimi temizliğe vermeyi planlıyorum.
eskiden, bir ara derz süngerleri vardı.
şimdi Migros ve Carrefour'un internet sitesinde bulamadım.

siz derzlerinizi nasıl temizliyorsunuz?

cillit bang, ernet ve nazar olmak üzere üç markanın derz temizleyici spreyini buldum.

bunlardan birini kullanıp, memnun olan var mı?
cillit bang iyidir diye düşünürken, bu tip konularda daha basit markaların bazen daha iyi performans sergilediğini düşündüm ve kararsız kaldım.

derz temizliği hakkında bu kadar yazmış olduğuma inanamayarak, teşekkür ediyorum.

@cureforlove:

evet.
banyonun girişindeki bir bölgede, hafif bir grileşme gözüme takılıyor kaç gündür.
  • blatta hiberna  (01.06.17 22:49:37)
Mr muscle ya da o tarz bir seydi sprey olan, onunla mukemmel sonuc aliyordum.

  • stavro  (01.06.17 22:53:26)
derz kalemleri var. onlardan alıp üstünden geçebilirsin. yapı marketlerde satılıyor 10 15 liraya.

  • elorelia  (01.06.17 22:59:52)
www.google.com.tr
bununla yaptım biraz zor ama iş görüyor

  • viewport  (01.06.17 23:13:32)
bulaşık makinası parlatıcısı ile, şu bimde satılan 2 lira olanlardam

not ciddiyim
  • balpolen  (01.06.17 23:18:05)
mellerud derz temizleyici. bauhaus da var. garanti çözüm. ama biraz pahalı.

  • o kadar da degil aga  (01.06.17 23:42:26)
"mavi su" diye tabir edilen bir şey var, onu kullanıyorum ben. temizlik malzemesi satan yerlerde bulunuyor.

  • embermane  (01.06.17 23:47:59)
Diş fırçası

  • klar  (02.06.17 01:48:25)
diş fırçasının ucunu kes. sonra bir vidayi tam ortasindan gecir, vidanin basi killarin oldugu tarafta kalsin. vidayi matkaba/ akulu visalamaya tak. istedigin kimyasali kullan, piril piril oluyor...

  • babilbaligi  (02.06.17 09:50:18)