[]

metro fm'de sıkça çalan ama bulamadığım elektronik şarkı

cant get you out of my mind diye söyleyen kadın var, elektronik bir şarkı çalıyor metro fm'de son zamanlarda, aradım taradım fakat bi türlü bulamadım, bilen var mı acep?
 
bilemedim ama bi daha çalarsa soundhound indirirseniz muhtemelen bulursunuz.


  • interview with the vampire  (22.05.17 14:39:53) 
arabada denk geliyorum yetişebilsem shazam'dan bakıcam zati


  • mirty  (22.05.17 14:46:41) 
  • al basmadan donu var  (22.05.17 15:41:30) 
maalesef :/ biraz daha hareketli


  • mirty  (22.05.17 16:12:38) 
  • yine ben  (23.05.17 01:35:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.