[]

fantezilerimiz karakterimizi mi yansıtıyor?

yani saçma sapan fantezilerimiz var. seks dışında bakınca öyle insanlar değiliz diyorum kendime acaba o fantezi bir şeylerin dışa vurumu falan mı?

freud lu bilimsel tabanlı sıkıcı cevaplar ile gelmeyin. yorum yeterli.


 
Dostum açtım duyuruna cevap vereyim dedim çok istedim böyle döşeyeyim buraya ama sonra düşündüm hiç fantezim yokmuş. Olan tek fantezi uyurken sevgilinin eliyle oynamak :D bu da çocukluktan geliyor yani yanımda birisi yoksa kendi ellerim parmaklarımla oynuyorum. Düşünüyorum neyin dışa vurumu olabilir hani tek aklıma gelen yumuşak pamuk gibi olan yüzeyleri seviyorum bu yüzden küçüklükten beri herseye dokunurum ince ince.


  • fıytfıyt  (12.05.17 22:38:12) 
Sekse niye bu kadar kafa yoruyosun anlamiyorum..bu konuya fazlasiyla takintilisin ve psikolojik destek almani oneriyorum.


  • astrid  (12.05.17 22:49:12) 
Ben son dönemlerde bazı fantezilerim olduğunu fark ettim. Bu konuda düşünüyorum ve kendime sorduğum soru acaba bu ben miyim?


  • ol dedim olmadı  (12.05.17 23:00:52) 
Bağımlılık işte, bi dünya seks bağımlısı insan var. Birbirinin ağzına sıçan tipler var. Kimisine ekstrem gelen olay kimisine sıradan gelebilir, çok şeyabma, olur öyle şeyler.


  • hasmetizm 2046  (12.05.17 23:04:40) 
seks sırasında veya değil, hayat boyu yaptığınız her şey karakterimizden bir ipucu barındırır. sekste de böyledir, market sırasında da böyledir.


  • attirmayin makedonun kafasini  (12.05.17 23:21:14) 
Freud yoksa ben yokum olm. Var olsaydi acayip cevaplarim vardi, aklin sasardi. Yorumum: Ne karakter senin sandigin gibi bir sey, ne fantezi (*-*)/


  • velvetmorning  (13.05.17 07:10:27) 
bence karakterden çok bilinçaltında gizlenmiş, sürekli bastırdığın hayvani duyguların ortaya çıkıyor. yani şiddete meyilli bir adamım ve cinsel fantezilerim genelde şiddet içeriyor. eminim içimde bir yerlerde erkeklere ilgi duyuyor olsaydım cinsel fantezilerim o şekilde şekillenirdi. bilimsel cevabı bulmak için makale aramaya kasamayacağım şimdi.


  • sen git ben geliyorum  (14.05.17 17:49:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.