[]

İlaç tedavisi 6 ay sürer mi?

Nörolojik bir rahatsızlık için. İlk 20 günde herhangi bir değişiklik yok maalesef:( 6 ayı beklemek gerekir mi? Umut için? Doktor 6 ay sürecek dedi
 
5 yıl süren de var.


  • nickini degistiren yazar  (10.05.17 20:57:22) 
Ömür boyu süren de var.


  • angelus  (10.05.17 20:58:07) 
doktor 6 ay sürecek dediyse 6 ay sürer. 6 ay sonra da duruma bakar, devam edip edilmeyeceğine karar verir. ilk 20 gün bir değişiklik olmayacağını muhtemelen bildiği için zaten 6 ay kullan demiştir.


  • fakirpislik06  (10.05.17 21:38:18) 
bazı ilaçlar 3ay veya daha fazla sürede etki gösterebilir. o nedenle beklemek gerekebilir. sabredeceksiniz. romatolojik bir hastalık nedeniyle 3-4 ay kadar etki göstermesini bekledim.


  • sutlu nescafe  (10.05.17 21:42:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.