yine survivor çok ilginç görüntü

yarışanlar serhat ve gökhan serhat önce geliyor sepete atarken gönüllülerin bençini gösteriyor hop gökhan orda normalde o sırada havuzda olması lazım 1:12 de mantıklı yorumunuz nedir?www.youtube.com Yani o anda bencte erkeklerden biri eksik olsa montaj hatasına inanıcamda tam 7 kişi oturuyor gökhanla anılda yanyana oturuyor

işte bunlar hep kurgu laflarını güçlendiriyor

  • bana her yer cehennem  (06.05.17 23:14:31)
bunun kurgu olduğunu birincinin acun tarafından belirlendiğini, smslerin falan hikaye olduğunu zaten önceden kanıtlamışlardı

  • gozu acik sevisen yahudi  (06.05.17 23:32:36)
video yalan olmuş ama şöyle bir şey var. şimdi survivor'ın kurgu olduğu çeşitli bideolarla iddia edildi, ben de öyle olduğunu düşünüyorum ama bahsettiğiniz oyunun kurgusundan çok montaj ile ilgili bir şey.

bench görüntüleri her zaman oyunla eş zamanlı olarak gösterilmiyor. yani gökhan yarışırken araya konulan bench görüntüsü illa ki o anki nech görüntüsü olmayabiliyor. montajcının dalgınlığına gelmiş, gökhan yarışırkeni kenarda oturduğu görüntüyü araya atmış.

ben bunu acun medya ile survivor takımları futbol maçı yaparken fark ettim. maç 5-3 devam ediyor, köşede 5-3 yazıyor, kamera bench'i gösterirken köşedeki sko 2-0 oluyor. görüntü maça dönünce yine 5-3. yani benh görüntüsünü maç 2-0 iken çekmişler. hatta köşedeki skoru da yazdıktan sonra kesip koymuşlar, öyle abuk bir şey olmuş. bu hiç yazılıp çizilmedi sanki.
  • kibritsuyu  (07.05.17 13:16:37)