[]

sözlükte bi entry

çocuğun biri kız arkadaşının ailesi ile tanışmaya, onların evlerine gidiyor. eve daha önce gitmiş ama ailenin bundan haberi yok. yemekten sonra 'ben bi lavaboya gideyim' diyor. baba da 'kızım yolu göstersin' deyince çocuk 'gerek yok, yolu biliyorum' diyor.

aradım ama bulamadım.

hah bulundu!

eksisozluk.com

@m e b en çok sana tik.

 
hahah. zannedersem yapılmış en aptalca dalgınlık veya yer yarılsa da içine girsem denilen anlar başlığında şükela modunda okuma yaparken denk gelmiştim ben de. şimdi arıyorum ben de, bulunca ekleyeceğim buraya.


  • m e b  (27.04.17 18:03:20) 
eksisozluk.com

ya, o kadar emek vermiştim!!!111!
  • m e b  (27.04.17 18:23:48 ~ 18:24:18) 
Ben de 15 dakikadır yer yarılsa da içine girsem denilen anlar başlığında arıyordum. neyse bulununca ben de rahatladım :D


  • rucka boji  (27.04.17 18:25:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.