[]

Cok Dusunur musunuz?

Farkinda olmak bir hayli guc aslinda bu durumu. Cok dusunur musunuz? İcinde sessizligi yakaladigi da bi hayli huzurlu oluyor insan fakat kendi adima bunu basarmakta zorlaniyorum. Yorumlariniz neler merak ediyorum. Bunun disinda neden cok fazla dusunur insan. Kendi goruslerinizi yazabilir misiniz?
 
Çok düşünmem ama iyi düşünürüm. Düşünmekten zevk alan biriyim.


  • dissendium  (21.04.17 15:35:48) 
Pek düşünmem. Öyle düşüncenin kafamda kalabalık ettiği pek olmamıştır. Yine de şu var: (Türkçesini bulamadım)
pics.me.me

  • aychovsky  (21.04.17 15:57:06 ~ 15:58:00) 
aşırı derecede fazla düşünürüm. faydasından çok zararını görürüm bunun...
bir çeşit obsesyon, doyumsuzluk, mutsuzluk nedeniyle olduğunu düşünüyorum.

  • filteria  (21.04.17 16:07:57) 
sürekli kendimle konuşur, düşünür, tartışırız.


  • zentiva  (21.04.17 16:51:34) 
Bazı bazı düşünürüm, düşünceye dalıp karşımdakinin söylediklerini kaçırdığım olmuştur. Bazen yürürken düşünür, düşündüğüme gülürim, güldüğümü fark edip yine kendime gülerim.(deli miyim lan?)

Nedeni ise yok, ben insanlara bakıp onların hakkında çıkarım yapmayı seviyorum kendi içimde "hmm böyle davrandığına göre biraz kendini düşünen biri ya da kendine güveni biraz zayıf olabilir" gibi, tabi insan davranışlarının sonu olmadığı gibi ben de bunlara devam ediyorum, laf lafı açıyor.
  • Apocalypse  (21.04.17 17:06:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.