[]

kendime iş çıkarmak istiyorum.

işim var ama şu an çok boşum. ve boşluk bi süre daha devam edecek. uzatmayayım çalışmamaktan çok sıkıldım.

kadınlar sıkılınca kendine iş çıkarır ya...kuaföre gitmekten bahsetmiyorum.sosyal faydası olan işler yaparlar. kek pasta yaparlar ne bileyim temizlik yaparlar gibi. ben erkek başıma ne yapayım?

alışveriş, spor, gezmek dışında bişey lütfen.
sevgiler...

 
ingilizceniz yeterliyse Coursera'dan ilgilendiğiniz alanda bir kurs bulup onu çalışın.


  • sopiro  (21.04.17 15:14:13) 
Puzzle..1000-1500 parcalik bi puzzle alin.zaman gecirmek,kafa dagitmak icin iyi bi yol bence..cayimi,kahvemi yapip,muzik acip saatlerce puzzle basinda oyalandigim oluyor


  • astrid  (21.04.17 15:22:42) 
Evde peynir, kaymak, tereyağı filan yap bence. Youtubeda bir suru peynir videosu var kasar bile yapabiliyorsun.


  • neferkitty  (21.04.17 15:47:53) 
derneklere katilin, ihtiyaci olanlara yardim edin, kucuklere ders verin, yuruyus yapin.


  • elvan abeyiylegezse  (21.04.17 16:02:38) 
neferkiti +1

marangozluk isleri olabilir
  • jimicik  (21.04.17 16:10:51) 
marangozluk işleri +1

ben de düşünüyorum hatta.
  • kakao  (21.04.17 16:13:50) 
neferkiti+1 ayrıca bira seviyorsan evde yapım için hazır kitler var o işlere de girebilirsin. butikbira.com
do it yourself siteleri de çok eğlenceli olabiliyor. ama sana yapılabilcek şeyi işyerindeyken mi yapmak istiyorsun eğer öyleyse coursera, edx online dersler alabilirsiniz ilginize göre.

  • ilkot  (21.04.17 16:33:00) 
Al bi kilo kedi köpek maması kedileri köpekleri besleye besleye kilometrelerce yürü


  • mutlusismankedi2015  (22.04.17 01:36:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.