[]

Sevgili İtalya uzmanları, Roma'da ne yapayım?

2 tam günüm daha var, Roma ve civarında şunu yapmadan sakın dönme dediğiniz şeyler nelerdir? Bir de biraz Roma dışına çıkıp daha az turistik olan İtalya'yı görmek istiyorum, nerelere kaçabilirim?
 
az aşağıda napoli var romaya 5 çekecek pizzalar daha ucuz fiyatlara. hem az mafya görmüş olursun. oradan pompeii ye geçersin 2 gün biter işte.


  • Hendrix'e tapan adam  (21.04.17 14:48:21) 
Romayi gezdigini/bitirdigini dusunuyor musun?

O zaman napoli'ye gecebilirsin.

Ya da daha ufak yerlere gideyim dersen,

Ostia (golden italy diye harika bi deniz urunleri-balik lokantasi var. acilis saatlerine dikkay!)
Sperlonga guzel olabilir.Bologna'ya gecebilirsin vb
  • kuehles blondes  (21.04.17 15:30:33) 
ispanyol merdivenlerine yakın bir noktada güzel bir makarnacı vardı, her gün iki farklı çeşit çıkarıyordu hem çok güzel hem çok ucuzdu oradan makarna yiyebilirsin. dondurma ve pizza da ye


  • bonisnocetquimalisparcit  (21.04.17 15:57:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.