[]

95 tl trafik cezası gelmiş, erken ödersem indirim var mı?

sb. teşekkürler.
 
%25 indirim olması gerek erken ödemede.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (21.04.17 13:58:51) 
15 gün içinde öderseniz indirimli ödersiniz.

ama ben ödemiyorum, 5-6 sene içinde mutlaka bir vergi barışı bilmem nesi çıkıyor, ya silinir yada gecikme faizsiz 5 sene sonra ödersiniz.
  • zentiva  (21.04.17 14:10:26) 
size ibraz edildiği tarihten sonra ki 14 gün içinde öderseniz 71.25 ödersiniz.


  • ferrarimizolaydisatardik  (21.04.17 14:34:01) 
Teşekkür ederim herkese,nereye ödenecek peki? Netten ödeme imkanı var mı


  • mezarkabul  (21.04.17 15:22:35) 
teb'in internet bankacılığından ödeyebiliyorum ben. vergi dairesi de kabul eder muhtemelen.


  • argent dawn  (21.04.17 15:38:55) 
çoğu banka ve bankanın internet şubesi alır. aynı zamanda gib.gov.tr'den de kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

5-6 sene ceza ödemeyip af bekleyenler muayenesiz mi geziyor acaba? zira vergi veya ceza borcu varken muayeneye girilemiyor.
  • kibritsuyu  (21.04.17 16:35:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.