[]

yemeksepeti puan olayı

bu yemeksepetini swarm'a benzetmeye çalıştılar galiba ki sipariş verdikçe puan biriktirme, muhtar olma gibi tuhaf tuhaf özellikler gelmiş. muhtarlıkta gözüm yok da biriktirdiğimiz puanlarla bir şey yapabiliyor muyuz acaba? yani hediye menü olur bir şey olur. oyunun açıklamalarını okudum da bununla ilgili bir şey bulamadım. eğer bir şey kazanıyorsak uğraşayım puan biriktirmek için, ondan soruyorum.

cevaplayanlara teşekkürler şimdiden.


 
yok yapamıyoruz. bana çok saçma geldi, bana ne çevremdekilerin ne yediğinden. o puanlarla indirim, hediye vs. kazanılsa daha mantıklı olurdu.


  • dedimmidemedimmi  (21.04.17 12:06:39) 
vala şu an yaptıkları çok saçma zaten. muhtar nedir la. milletin ne yediğini görecekmişim. göreyim ne işime yarayacak? ne faydası var? belki deneme sürümüdür. ileride indirim falan yan ürünleri çıkar.


  • want2die  (21.04.17 12:10:33) 
Ben de puanlarla beles yiyebilecegiz sanmistim... cok mantiksiz olmus..


  • nax  (21.04.17 12:14:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.