[]

CS GO Kulaklıktan Anlayan Oyunculara Soru

Babalar bilenler bilir zamanın supremesi gelen güncellemeler ara vermeler derken novalara düşüp şimdi keleşlerde sürünüyor hazır para varken kulaklık alayım diyorum.

Logitech g230 200 TL bandında ancak sony'nin bir ürünü gözüme çarptı fikirilerinizi almak istiyorum.

Sony mdr-xb450 modeli cs go için yeterli olur mu ne diyorsunuz? Ayak seslerinde sıkıntı yaşar mıyım?

www.mediamarkt.com.tr

Bu da media markt linkiü

Bütçe: Max 200

 
25 TL'lik trust kulaklık kullanıyorum. Millete "sağır mısın?" demekten bıktım usandım oyunda. Genelde de sorarlar kullandığım kulaklığı. Ama bu işte... Bence kulaklıkla alakalı değil bu durum. Cfg ya da oyun dışı başka bir ayarla alakalı olabilir.

not: Eski GE, şimdi LEM.
  • m3mphis  (21.04.17 12:07:35) 
bu tarz kulaklıklarda ayırıcı özellik dışında (bas gibi) çok bir performans farkı yok.

Benim açımdan tek farkı konfor idi. gittim mağazaya hangisi şık ve konforlu ise denedim aldım.

tercihim logitech g230 oldu.

terletmiyor,boğmuyor, mikrofonu ucuz değil kaliteli ses veriyor.
pedleri yıkanıyor.

surround yok ama fazlasıyla idare eder
  • raydingoz  (21.04.17 12:12:16) 
mobil edt: logiden önce sony kullanıyordum. daha hafif idi ama sonrasında sorun çıktı tek kulakta. ama rahattı oda. şimdi tercih etsem bu ikisi dışında tercihim olmaz


  • raydingoz  (21.04.17 12:14:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.