Beyaz Eşya - Hediye

toplu beyaz eşya alımında hediye verme gibi bir olay kaldı mı? 4 parça büyük beyaz eşya alıcaz (buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi) eskiden kettle, mikrodalga, el mikseri, 37 ekran tv falan verirlerdi hediye olarak. artık var mı öyle birşey? direk gidip arçelik veya bosch bayisinden alacağım, bimeks falan değil.

Biz alirken verilen tek hediye bir bardak cay olmustu.

  • nax  (20.04.17 16:46:31)
çeyiz paketleri var, bozdolabı, çamaşır mak, bulaşık mak. gibi. daha ekonomik oluyor o sekilde.

  • physcos physcos  (20.04.17 16:46:37)
biz geçen buyaka arçelik'ten beyaz eşyamızı aldık. hem çeyiz indirimi oldu hem de tatil hediye ettiler.
beko'da da çamaşır bulaşık buzdolabı alana kurutma makinesi hediyeydi.
hotpoint'te de küçük ev aleti hediye ediyorlardı ya da indirimli veriyorlardı.
  • sedat peker in yegeni  (20.04.17 17:28:16 ~ 17:29:05)
Hepsini muhtemelen bir yerden alacaksın, ki öyel yap.
Çatır çatır pazarlığını da yap tabi.
Fiyatı anlaş, sonra da az biraz yüzsüzleşip direkt hediyeni iste.
Ciddiyim.
  • orta saha oynayan iguana  (20.04.17 17:33:35)
sahan seti vermişlerid bana. elden çıkarmak için satışa sunulan bi üründü ama o yüzden olabilir.

  • dedim ben sana  (20.04.17 18:08:01)
  • jamswety  (20.04.17 18:54:05)