[]

ekşi duyuru moderasyonu ve chat fasilitesi

Saygıdeğer duyuru kullanıcıları,

Ekşi duyuru ve duyuru chat fasilitesi, her ne kadar aynı sitenin iki bileşeni gibi görünse de esasen birbirinden tamamen ayrıdır. Bu bağlamda, ekşi duyuru moderasyonu ile duyuru chat fasilitesinin moderasyonu da ayrı ayrı yapılmakta olup, moderasyon kadrosu da aynı kişilerden oluşmamaktadır. Dolayısıyla, duyuru chat fasilitesi ile ilgili herhangi bir soru/sorun ya da isteğiniz söz konusu olduğunda, bu isteklerinizi doğrudan compumaster’a iletmenizi rica ederiz.

İşbu metin, ekşi duyuru moderasyon kadrosunun ortak kararıyla yazılmıştır.

Sevgilerimizle.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.