[]

Çeşme'de Ucuz Pansiyon

Arkadaşlar, Çeşme'de 19 mayısı geçirmek istiyoruz. Sadece gece geç saatte gelip konaklamak için(kahvaltı, lüks vs. arayışımız yok) temiz ve ucuz pansiyon tavsiyeniz olur mu? Plaj olarak Ilıca taraflarını düşünüyoruz fakat gezmek için Çeşme'nin her yerine gideceğiz. O yüzden pansiyon konumu çok mühim değil diye düşünüyorum. Yine de konum tavsiyeniz varsa alabilirim.
Şimdiden teşekkür ederim.
Doğayı seven koruyan ve insana saygı duyan 2 çiftiz. O yüzden ziyan gelmesinden sakındığınız yerleri de paylaşabilirsiniz :)


 
dalyanda kamer hotel


  • clandestinooo  (18.04.17 20:28:48) 
lazybee pansiyon diye bir yerde kalmıştık geçen sene benzer bir gezide, buna benzer yerler de var etrafında. Çeşme'de burası.


  • va  (18.04.17 21:50:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.