[]

Elektronik SigaraTavsiyesi

Soru baslikta. Likit konusunda sikinti olabiliyormus. Tavsiye edebileceginiz bir kit var midir?
 
Ağız tadına göre değişir. Kimi şekerli sever kimi mentollü sever. Büyük bir tartışma konusudur likit. Herkesin mutabık kaldığı tek likit RY4. Başlangıç için ideal.
Bunu da yapmadan durumıcam: cCc RY4 cCc
Kit konusunda da melo3 ve pico.
  • rastinon  (10.04.17 11:13:53 ~ 11:14:59) 
Elektronik sigara degil de likit arastir bence once. Cunku likit ciddi sorun bu ulkede. Gerci ben kendim yapiyorum bu sefer de kaliteli malzeme bulma hatta genel olarak malzeme bulma sikintisi yasiyorum.

Smok alien kit alabilirsin.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.04.17 12:38:31) 
Tavsiye edebilecegim bir likit var tadi les gibi olmayan tek duzgun likitti denedigim ama 30 mlsi 40 lira. Bi de su olay var likitin icindeki nikotin zamanla okside oluyor ama bu likitciler bunu denetlemiyor veya umursamiyor sen de tadi berbat olmus seyleri normali bu sanip iciyorsun. Calismalarim surmekte bu konuda duzenli olarak arastiriyorum ve yeni seyler deniyorum.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.04.17 12:46:31) 
Adres ver numune yollayayım ücretsiz


  • loser blueser  (10.04.17 12:56:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.