[]

Niyet mektubuna ne yazmalı?

Selamlar, 6 haftalık güzel, burslu bir programa başvuracağım. Üzerine çalışmak istediğim bir alan ve niyet mektuplarını bu alanda çalışan genç dernekleşmiş bir ekip okuyacak. Seçim kriterimiz tamamen niyet mektubu. Ne yazmalı? Ve nasıl yazmalı? Fark yaratacak bir niyet nasıl ifade edilmeli? İşe yaramış örnekleriniz var mı? Tavsiyelerinizi isterim.
 
motivationalletter.com burada bir sürü var. hepsinden birer cümle yürütüp biraz değiştirsen güzel bir şey yazılır bence:) nereye başvuracağını falan söylesen daha iyi yardımcı olunur bence.:)


  • coderlovescoder  (09.04.17 19:33:39) 
@coderlovescoder teşekkürler.


  • illiyet dağı  (13.04.17 02:17:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.