[]

dersi bırakmak ya da kötü ortalama

siz olsaydınızlı bi sorum var. kredisi epey yüksek ve derse gidince yapabileceğinizden emin olduğunuz bi dersi seneye bırakmak mı yoksa bu dönem zar zor C2 ile geçip kurtulmak mı? ortalamam şu an zaten baya kötü bu ders ile biraz olsun toparlarim sanmıştım aksilikler oldu derslerin çoğuna gidemedim vizesinden aşırı düşük bi not aldım falan derken hoca ile muhabbet arasında istersen seneye bırak teklifini duyunca kararsız kaldım. siz olsanız napardınız?
 
Geçemesen de git öğren konuları. Kalsan bile bir dahakine konulara daha hakim olursun.


  • dissendium  (04.04.17 14:54:41) 
@dissendium ders bitti bundan sonrası ofis çalışması olacak. final yerine de 8 10 sayfalik bi araştırma yazısı yazılacak yani öğrencek bi şey kalmadı. ben o yazıyı mükemmel bile yazsam c ile geçeceğim dersi. böyle bi durum.


  • keskulpesent  (04.04.17 14:57:44) 
Geçilmiş ders > kalınan ders

Ortalamanı başka dersle yükseltirsin. Hem final sınavı da yokmuş.
  • dissendium  (04.04.17 15:10:01) 
Eğer ortalamanın iyi olması için uğraşıyorsan seneye bırak. Benim fikrim ise geçebileceğim dersi hayatta notu için bir sonraki seneye bırakmam. Bölüm beni çok radikal yaptı bu konuda.


  • hayde bre  (04.04.17 15:32:37) 
aynı durumdaydım ve bıraktım. yıl uzatmayacaksa ve ortalama senin için önemliyse bırakabilirsin gibi geldi.


  • ma ya  (04.04.17 17:12:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.