[]

yaptığınız "zihin egzersizleri" var mı?

yaptığınız ve faydasını gördüğünüz zihin egzersizleri var mı?
 
Yok.


  • patatesli yumurta  (27.03.17 18:56:04) 
Dil ya da muzik aleti calmayi ogrenmek beynin calisma mekanizmasini gelistirmekte oldukca etkili. Noronlar arasi yeni baglantilar kurulmasini sagliyor.


  • zero times infinity  (27.03.17 19:34:27) 
Her iki elle yazmak


  • nodrama  (27.03.17 23:11:29) 
sosyal medyayı ve kısa algı gerektiren şeyleri sadece belli zamanlarda tüketmek - bence ana nokta, daha fazlayı hedeflemeden önce, elindekini nereye harcadığına biraz dikkat etmek.


  • neynep  (27.03.17 23:22:46 ~ 23:24:01) 
sudoku oynamak


  • gkct  (27.03.17 23:57:32) 
her gün bilgisayara karşı satranç oynuyorum


  • basond  (27.03.17 23:59:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.