[]

Kimlik yenileme

Kimlik yenileme yaparken çipli almak zorunda mıyız? Çipli için randevu isteniyor. Ben eski şekilde yenilemek istiyorum. Randevusuz olarak şimdi gitsem yenileyebilir miyim?
 
randevusuz gidebilirsin ama eski kimlik alamazsın.


  • nrmnm  (27.03.17 15:38:55) 
dün gittim randevusuz, biyometrik foto ve yeni çipli kimlik mecburi..


  • redeath  (27.03.17 15:44:59) 
Randevusuz yeni kimlik alınıyorsa eğer sorun yok. Yanımdaki fotoğraf da biyometrik zaten. İyi denk geldi. Teşekkürler.


  • IncredibleMau  (27.03.17 15:48:27) 
Yoğun bir yerde yaşıyorsanız; randevuyla gidersen 15 dakika, randevusuz en az 30 dakika en fazla 2 saat bekleyebilirsiniz.


  • teknikekip  (27.03.17 17:41:09) 
Ben randevu almıştım 15 gün öncesinden. Park yeri bulacağım diye randevu saatini kaçırdım. Randevum yandı. Gittim normal sıradan aldım numaratörden. 20dk bekledim.
Ankara/Çankaya

  • battal gemalmaz  (27.03.17 17:46:19) 
Malesef randevusuz almadılar. Yarın pasaport için randevum var kaçıramam dediğim halde. Muhtarlıktan kayıp bildirimi yapıp o şekilde randevusuz alabilirmişim.

Yarın sabahtan başlasam öğlene kadar hallolur şey mi sizce?
  • IncredibleMau  (27.03.17 18:09:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.