güneş gözlügü hakkında sorularım

polarize gözlük aldım ancak içerden yansımalar görüşümü rahatsız ettigi için değiştireceğim.
sanırım anti-reflection kaplamalar varmış iç taraftan bunu yok etmek için. tamamen yok ediyor mu? yoksa polarize gözlük yerine normal gözlük mü alayım? bu konuda fikriniz nedir ve gözlk tavsiyeniz var mı?

2. degrade ve düz renk. arasındaki fark nedir? hangisi daha iyidir?

3. illa ki polarize mi alayım? izmirde yaşıyorum yazın güneş çok parlak.

ben polarize kullanıyorum, gayet rahat oluyor yansımalar konusunda.

içeriden nasıl yansıma oluyor sizde onu anlamadım ben, kendi gözünüzü mü görüyorsunuz? ne yansıyor içeriden ?
  • nucleon  (23.03.17 14:24:07)
@nucleon hem kendi gözümü görüyorum hem de yandan ve arkadan gelen ışıklar yansıma yapıp ışık demeti yapıyor görüşümü azaltıyor ve rahatsız ediyor.

  • sahipsiz  (23.03.17 14:25:44)